Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót nézzek elsősorban...

Milyen autót nézzek elsősorban? Hozzáértők? Feltételek lent

Figyelt kérdés
Még csak most járok kreszre,szóval könnyen kezelhető kisautót szeretnék,de nem az a nagyon kicsi kategória,mert hátul 2 gyerekkel fogok közlekedni.(egyik ülésbe,másik már csak magasítóval)Ezért is megbízhatót szeretnék már ami az árba belefér.Főleg városban közlekedem majd.Kis fogyasztás stb.Kb.7-800.000 tudok rá szánni.Az érdekelne mégis milyen fajtát nézzek és milyet egyáltalán ne!Tudom nem nagy összeg,de valamit kapok ezért is,ami nem túl sz.r?Köszi a válaszokat.
2011. szept. 26. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezért az árért, főleg kisautót, már kapsz jót.

Ennyi pénzért még csak benzinest vennék a helyedben, max 1.4-1.5 motorral, ha megtanulsz jól vezetni, keveset eszik.

A típust az ízlésedre bízom, én japánt vennék, de biztos lesz 10 másik, aki németet ajánl. Vedd, amelyik szimpatikusabb.

2011. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Fiat Bravo 1.6-os van már 14 éve, nem volt vele bajom, soha nem hagyott cserben! Olajcserére mindig figyelek, 7 literrel kijövök, igaz nem városban használom.
2011. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

62%:

kár volt a Bravo-t írnod, ezen az oldalon az olasz autókkal csak az ellenérzés van, és garantáltan lesz vagy 3 kisgyerek, aki "hallotta, hogy apuci barátjának a feneségének a munkatársának" fiatja van, és az milyen szar, meg mindig beszarik. meg egyébként is, ha olasz, akkor legalább ferrari, tudod. csak a német autó az autó, a többi hígfos. abból is a bayer motor cég terméke a jó. Fiat, édes istenem, EZEN AZ OLDALON???? itt a kisgyerekek, meg az önképzett 15 éves autószerelők szerint szar az összes olasz, meg az összes rancia autó is. sőt, nekik már 20-30 olasz, francia autójuk volt, és az összes trágya, hulladék, mert mindig megadta magát mindegyik. állandóan csak szereli kell őket, nem érnek lószart sem. csak a BMW az a jó, meg a megbízható, meg olcsó hozzá az alkatrész.


Egy megbízható-Brava tulaj.

2011. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

@15:16

A 2.0 kicsit túlzás szerintem, a többletsúlyra gondolok. Bár mehet, mint a disznó. :) De akkor meg nem frissjogsisnak való.


@15:44

Örülj, hogy ilyen szerencsés voltál a Bravaddal. Különben meg kár volt felháborodnod a semmin.

Nem, nekem sem volt 20-30 francia vagy olasz autóm, legalább annyit vezettem. Nyugtasson meg, én a németektől sem vagyok elszállva.

2011. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fiatom van és szeretem!Szerintem ennek a kérdésnek nem ezen az oldalon van helye.ugyanis itt ezen az oldalon mindenki úgy gondolja hogy az olasz,francia alapból szar,és a német meg a japán autó az Isten!Ez van drága barátom:)Inkább hozzáértő autószerelőkkel érdemes a témát boncolgatni akik adott esetben a több évtizedes szakmai tapasztalatuk alapján tudnak értelmes,és tárgyilagos választ adni.
2011. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ford Focus, skoda Fabia, esetleg VW Golf 4, Opel Astra G,
2011. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 206-om van, de az egyik válaszban már linkelték, csak mondjuk nem egy 2.0 hdi-t kellett volna elsősorban. Eddig nem volt gondom vele, a kötelezőkön kívül 1x volt szervizben, nem hagyott ott sehol, kis motor, 6 literes fogyasztás. Ha kifogsz egy jó állapotút, ami rendesen karban volt tartva és nem Tesco-s olajat öntözgettek bele akkor bátran ajánlom.
2011. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok beállni a Suzukit istenítők táborába...De ennyi pénzért egy Swifttel nem lehet mellényúlni szerintem.Persze tudom,hogy biztonság szempontjából nem igazán jeleskedik,de megfelelő lenne az elvárásaid számára.
2011. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
suzi stift, yaris, peugeot 206, nissan micra, ilyesmik...
2011. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!