Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél e? Mi a következő...

Vennél e? Mi a következő kérdésekre a válasz?

Figyelt kérdés
Persze ez mindenkinél változó hogy mi éri meg neki és mi nem...szóval a kérdésem a következő:Szeretnék egy BMW e38 740i-t 4000es 8hengeres 286lóerős autómata.Valamiért a"bolodja"vagyok az ilyen autóknak, és érdeklődni szeretnék hogy milyen adókra/éves fizetnivalókra számíthatok egy ilyen autónál?Olyat ne írjatok hogy ki esz a gatyámból, mert tisztában vagyok vele hogy nem 10litert fog enni és nem is ez érdekel hanem az adók az átíratás és amiket kiszabnak rá stb...légyszi help!
2011. szept. 26. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleugatni,de:

"Kinek mi. A hátsókerekesek általában a csúsztatgatások és egyéb "baromkodások" miatt szeretik a bömöst. Ahhoz viszont az automata már nem ideális "


Azért a 7es BMW-t már nem igazán jaszkarizásra és driftelésre szokták venni, kicsit más kategória.

2011. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Sok igazságot olvastam a kommentekből, tény és való hogy kinek mi tetszik jobban, aki szeret játszadozni a kuplunggal és kedvére váltani annak manuál, aki pedig a kényelmeskedést kedveli annak autómata:)És egyik kommentáló kérdezte hogyha ennyi pénzem van miért ilyet szeretnék venni, hát lényegében azért mert egy új 740i azért nem 900000forint...annyira nem megy jól:)és amúgy sem jön be az az új stílus, nagyon formatervezés...de ebben a szempontban is kinek mi.Nekem az e38.Jelenleg e36-os Compact-om van, és azt szeretném valamikor lecserélni.A driftelős farolgatós dologról pedig annyit, hogy egy ilyen autót már valóban nem igazán arra veszik meg hogy farolgassanak vele...ezzel akkor is menő vagy ha végig gurulsz a városon különösebb gázfröccsök nélkül.Jó és megbízható autó, vigyázni kell rá és kímélni.És egyébként meg az ilyet csak a hozzá nem értők nyűhetik el.Persze idősebb autó és ki jön minden kocsinak idővel a gondja, de elég strapabírónak tervezték annó ezeket.Meg hát Német.Várható a minőség.Drága vagy sem feltartani, kinek mi jön be...van aki spórol van aki nem:)de meg kell hagyni nagyobbat jelensz egy bömössel mint akár melyik átlag kocsival.Köszi a válaszokat, várom továbbra is:)
2011. szept. 30. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!