Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.6 Sport,...

Suzuki Swift 1.6 Sport, Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem vagány kis gép a Sport verzió.Nagy felnik,fékek,ültetett,dupla kipu,és azt a kis autót szépen viszi a motor.Gokart feeling.Pályán szép időket megy.Személy szerint nekem nagyon kicsi,ezért nem veszek ilyet.
2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszik akkor vedd.Jó gyorsulása van azért egy ekkora autóhoz képest,vagány is szerintem.Jó vétel lehet.
2011. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Azt nem írta a kedves kommentelő az elején, hogy 2-3 éves kocsiról beszél. Én kapásból a 12 éves régi Suzukira állítottam be a válaszokat.


Ebben az esetben vegyél (annyi pénzből) egy igaz régebbi 2004 -es Seat Leon 1.8T -t. Az jobb a Suzinal.


Azért egy Corolla Ts -t vagy Fiesta Rs -t ne említsünk egy lapont a Suzukival. Hiába is nézed a gyári adatokat.


Javaslatom. Vásárlás előtt próbáld ki a lehetséges modelleket és utána döntsd el melyik tetszik. Manapság nem nagy kunszt elvitetni magad egy próbakörre, ha komolyak a szándékaid.

2011. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%

"okozna a bömösnek egy kis meglepetést ha összeakadna egy kis Swift Sportal" barátomnak egy 330d -je van. Elmondása szerint még nem előzte meg egy Suzuki sport sem.

(pedig próbáltak)


Amúgy valaki jól írta. A sport teljesítményt ne 0-100 között nézzétek. Hanem 0-250 között az meg nehezen tudja a Suzuki, Fiesta, Corolla trio!


Sport kocsit akarsz? BMW M3, Skyline, Porsche, Audi S4, Leon Fr, stb.

2011. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bp1985 ***** válasza:
38%
Nem kell 330 a suzuki ellen, nekem az 520 van, de már én is gyorsultam 1.6 sporttal. A tükörbe láttam, nem előttem. Az nagyobb is méretileg, mint a 330, és kisebb motor van benne. Tehát a 330 jobban megy, mint az én 520-am.
2011. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha több millió forintos sport autót akarnék vásárolni, akkor nem egy 2 millió forintos autóról kérdezném a véleményeket, hanem vásárolnék egy Subaru Impreza WRX STI-t 300Le-vel 407Nm-res nyomatékkal, egy ilyen gép ellen megmutathatná a haver BMW 330d-je, hogy mit tud.
2011. szept. 29. 17:30
 17/28 anonim ***** válasza:
Figyi, ha neked tetszik a Suzuki és neked megéri, akkor nyugodtan vedd meg! Végülis megbízható, meg minden. Nem fogyaszt sokat, abszolút könnyedén fenntartható autó. Bár hozzá kell tennem, hogy én 2 millióból CLK Mercedes-t vennék.
2011. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%

"vásárolnék egy Subaru Impreza WRX STI-t 300Le-vel 407Nm-res nyomatékkal, egy ilyen gép ellen megmutathatná a haver BMW 330d-je, hogy mit tud"


Én meg vennék egy Sojuzt és leszíhat mindenki. Autókat kategórián belül szokás hasonlítani. Összkerekes turbós benzines vs hátsókerekes dízel, hát elég hülye példa volt.


2 gurigáért nem vennék Swift Sportot. Annyiért normálisabb sportos autót is lehet kapni, nagyobbat is, erősebbet is, jobban feszereltet is. ( azt is érdemes belekalkulálni, hogy 5 év mulva a kocsi nem fog 1 milliót sem érni).

2011. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mert a BMW 330d, és egy Swift Sport az egy kategória te szerencsétlen, én nem azt mondtam hogy egy sport swift-tel le lehet nyomni a komolyabbam motorizált BMW-ket, úgyanúgy nem egy kategória mint az Impreza WRX STI és a BMW 330d.
2011. szept. 29. 22:59
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Kár a gőzért Kérdezö ezek a nyomorult bmw-sek mindig ezt csinálják. Minden árkategóriában minden szempontból a bmw a legjobb kocsi a világon.Akármit akármivel hasonlítanak össze midig a bmw jön ki győztesen. szánalmas... meg amit az úton művelnek arrol ne is beszéljünk. Aljanépe!Lehúzzák a márkát ezek a szerencsétlenek akiknek nem azért kell kocsi mert az tetszik hanem azért hogy lássa a szomszéd, hogy ő mivel mászkál közben 2000-t tankol meg kenyérből nem eszik eleget de béemwé az kell... ez a magyar mentalitás.

(akinek nem inge ne...)

2011. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!