Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.6 Sport,...

Suzuki Swift 1.6 Sport, Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

"Mert a BMW 330d, és egy Swift Sport az egy kategória te szerencsétlen, én nem azt mondtam hogy egy sport swift-tel le lehet nyomni a komolyabbam motorizált BMW-ket, úgyanúgy nem egy kategória mint az Impreza WRX STI és a BMW 330d."


1., nem vagyok szerencsétlen

2., ha már valaki marhaságot ír, akkor neked feltétlen szükséges rákontrázni? ( ugye, a magyar mentalitás)

3., a hsz többi részét is sikerült elolvasni?


Az előző hozzászólónak:

aki surmó az akkor is surmó, ha nem BMW van alatta, hanem Honda, Suzuki, Audi akármi...hogy a tahók között meg népszerű az olcsó BMW azt mutatja, hogy elég sok embernek státuszszimbólum az autó, és a bűvös 3 betü hatása nem marad el, akkor sem ha az egy 20 éves fél milliós retek. Ezek szerint a bajorok valamit jól csinálnak :)


( és nem vagyok BMW tulaj )

2011. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%

BMW 330d 2001-2002 es modellek 2.100.000 Ft körül vannak. Százszor jobbak a nyomorék Suzukinál. De vedd meg és élvezd a 102 Lóerőt.


Minek kérdez valaki, ha nem fogadja el mások véleményét?

(nevetséges és szánalmas)


U.I: Ez meg lenyomja a szaros WRX edet is...


[link]


De mindig lehet nagyobb farkat találni ha nem elég a 32" bestia....

2011. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod, hogy mi az a Swift Sport írogatol marhaságokat, véleményeket kérdeztem, és egyből az jött ki az egészből, hogy a Suzukikat lenyomta valaki egy BMW-vel, de mikor egy Suzuki lenyom egy BMW-t azzal nem dicsekszik senki sem mert szégyenli mindenki, és nem mindegy, hogy mennyiből tartunk fent egy autót
2011. szept. 30. 08:12
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kérdezőnek fenntartása is számít.
2011. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az a nyomorék aki 10éves bmwket adagolgat itt meg mercit meg lexust. Nem olvastam vegig ezt a harom oldal marhaságot de a suzuki igen is egy remek autó. A sok laikus meg mar az első oldalon a gyorsulássalvan elfogglalva. Én nekem ha kábé 2millam lenne 1000%, hogy swiftet vennék egy max két éveset. 10éves bmw hol élsz ember? 300.000km rel? Rothadó kasztnival? Miért fontos a gyorsulás? A nagy motor? Farokméregetésre? Szerintem akinek megfordul a fejében, a suzuki mint autó az többet jár benzinkútra mint gyorsulni tehát nem fontos a nahy motor. Viszont ennyi penzert kapsz meg egy csomó extrát is. Nem úgy mint a 10eves bmwdbe :D amiből már a cb rádió is kirohadt. Haha. Ha az olvasó látja akkor írja meg, hogy mi mellet választott :) köszi. Üdv egy józanul gondolkodó
2014. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ezek a divatmajmok jöhetnek a szaros bmwjükkel a 220al meg a 330d vel mert diesel kell mert keveset fogyaszt stb. Az a baj hogy a sok aranytol a nyakukon nem latnak ki. Meg a 20eves bmwvel a seggük alatt mert az menő. Nekünk opc insigniank van meglátják az opel jelet egyből röhögnek. Pirosnál beálnak mellém versenyezni de annyira meglepődnek, hogy az utánna lévő kereszteződésben már mögénk álnak be és a visszapillantóból nézem, hogy veszekednek, hogy mennyire b....sz a soffőr. Hiába a 20éves bömösébe még csak fele annyi le sincs mint az opc be. Nekünk sem divatbol van ilyen autónk hanem mert sokat van hasznalva autópályán. Az ember magának a maga igényeinek vegyen autót és ne a disco meg haverok előtt rajulni. Bár ha az embernek ilyen haverjai vannak akkor........ Na mindegy. Szóval majd ird meg mi mellett döntöttél.
2014. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 carmimario válasza:
Hély srácok , baszni szoktatok ??? "pinát " mert úgy látom mindenkit felizgatott ez a téma ::):)
2016. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 ratcash1337 válasza:
Most kíváncsi lennék a sok bmw-s retardáltra 10+ év elteltével.😂 Swift sport mai napig 1,5-3m. Meg itt verik a nyálukat, hogy merci, meg BMW így, meg úgy... Csak az a nem mindegy, hogy ez 10 év után is autó marad töredék annyi pénzből, mint ezek a német, kotla, pénztemető szarok😂 Előbb veszek szar franciát, mint hulladék németet. Nekem sport ignisem van, ami full ugyan azt tudja, mint a Swift sport, és teljesen hibátlan! Megy, mint a barom, pörög a motorja 8 ezres fordulatig meg se áll, de ellenben szeret is fogyasztani. Egyedül a gagyi beltér, ami fel róható negatívumként.
2023. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!