Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van pollenszűrő az autómban?

Van pollenszűrő az autómban?

Figyelt kérdés

98-as 1.6-os klímás swift sedan autóhoz keresgélek a neten pollenszűrőt, de sehol az ég világon nem találok. Van egyáltalán pollenszűrő benne? Ha igen, akkor tudnátok adni egy linket, hogy hol tudnék beszerezni egyet? Ezer köszi!


22/L


2011. okt. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én találtam :D

shop.bardiauto.hu

pötyögd be az adatokat, ott lesz a bal alsó oszlopba h szűrők mellette egyel pollenszűrő, amelett válasz ki egy gyártót, és arra is katt rá...

2011. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sorry szval bal alul szűrők, mellette megint, utánna gyártó, és majd ha bejön ott vannak fent ilyen lenyitós valamik és jobb oldalt fele lesz egy és ott válasz ki a pollenszűrőt
2011. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy utána néztél, de ez Suzuki II. swiftbe való szűrő ha jól látom! :(
2011. okt. 5. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha klímás akkor biztos hogy van.
2011. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül van benne. létezik bele szűrő, de elég elérhetetlen helyre kell berakni, és nem úgy néz ki, mint egy mai modern pollenszűrő.


találtam neked egy linket, első válaszban a lényeg: [link]


esküszöm neked, mikor nekem volt swiftem, én valahol találtam bele magyar legyártatott pollenszűrőt. elég horribilis ára volt.

2011. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találtam is neked: [link]
2011. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!