Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel új astra vagy új ford focus?

Opel új astra vagy új ford focus?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket!!!!
2011. okt. 6. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Focust még nem vezettem, de a formája nem nagyon tetszik.

Az Astra pofás lett, az 1.4 turbója egész jó, de kegyetlen drága és sokat eszik. És nehezen felejtem az Opel múltját, nem tudnék bízni benne.

2011. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen a fordot választanám. Csak rossz tapasztalataim voltak eddig opellel. Persze ez nem jelenti azt, hogy az újak is olyanok.

De láttam már 6 éves astrát rommá rozsdásodott sárvédőívvel!

Persze a Ford sem túl híres a korrózióvédelemről, de azért na....

2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Először is ott kezdeném, hogy az opelt hátba kéne rugni! Egy szenzáciosan kinéző H astra után most csinált egy kinai J astrat. Ugyan ez volt a B vactranal az nagyon jó volt utánna csinált egy szerencsétlen c vectrat. Az új ford fócus jobban néz ki mint a J astra de az sem az igazi. H astát ajánlom mert jól néz ki és jó is.Ja és diesel. Megbizhatóságra egy szinten tartom öket ezért nem is írtam rola.
2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
az új fóka futóműve még prémiumkategóriában is megállná a helyét, pár hete olvastam róla egy elég mélyreható elemzést a neten.
2011. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen Astra! Nem is kérdés.

Csak a Ford képes arra, hogy belerakja az autóiba a Peugeotban szépen halkan működő motorokat, majd ugyanez a motor a Fordban már egy traktor hangjával vetekedik.

Próbáltam Fiestát...messze, de messze elmarad az összes kategóriatársától a Cliotól kezdve a Corsán át mindentől!

A Focus sem jobb a kategória többi autójához viszonyítva.

Ajánlom, hogy próbáld ki egyik meg másik autót, és rájössz, hogy miről beszélek.

2011. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@16:08

Ez csak a te véleményed, szerintem jól jártak az arculatváltással. Nekem eddig soha nem tetszett egy Opel sem, a H Astrát főleg nem nézem semmibe, kétszer volt szerencsém (?) vezetni. Viszont az Insignia és a J Astra tetszik.

2011. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen a Focus.
2011. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:08 vagyok

persze ez az én véleményem. Amugy én sem vagyok nagy opel fan de a B vecra és a H astra(ferdehátú) nagyon el lett találva. Majd vagy 2 év múlva hasonlítsd össze hogy melyik volt a sikeresebb seria a H vagy a J astra. Ezért lesz az opel mindig önmaga árnyéka mert egy ilyen megbízható márkától az ember nem ilyen kerekített, kanyarított formákat várnak el a leendő tulajok. A bmw sose volt híres a megbízhatóságáról de évtizedek óta olyan dizájnt mutat ami máramár az egyik legsikeresebb autómárkává nötte ki magát. Ahogy a C vecra ugy a J astra is egy bukott seria lesz. Természetesen ez az én véleményem!

2011. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Jó kocsi az astra de a focus jobb tőle.Esetleg nézz át pár tesztet.Van bőven a neten is.
2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelműen Focus. :)

Nem bántásból de hülye vagy, ha at hiszed h az opel megbízhatóbb mint a Bmw. A kettő nem egy kategória és soha nem lesz az. A prémium márka nem véletlenül prémium márka. És ne gyere azzal, h csak a neve miatt veszik a bömösöket, mert a németek nem ostobák és nem vesznek drágán vackot :)

2011. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!