Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jók a benelli robogók?

Jók a benelli robogók?

Figyelt kérdés
50ccm3
2011. okt. 8. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer még nekem is kiszemelt volt a 49X, de sok jót nem olvastam róla. Egykoron olaszok gyártották, de mostmár mint minden mást, ezt is a kínaiak csinálják és már olasz vér egy csöpp sincs benne. De nem tudom, azért egy próbát megér. Keewaynél és társainál azért csak jobb egy olyan, amibe egykoron olasz vér csordogált. :)
2011. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kis kiigazítás. A köbcentit nem úgy jelöljük, hogy ccm3, de nem is úgy, hogy cm3, hanem simán ccm. De ami még ennél is viccesebb az az, hogy eladó házakhoz odaírják pl 50nm. Ez azt jelenti, hogy a hát 50 nanométeres! :D Hangyának ideális lenne, de másnak nemigen... :D Bocsi az offért! :)
2011. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy jó e de valamiért nem túl népszerű. Én inkább nem vennék ilyet.
2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!