Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan 100km-re lakom...

Pontosan 100km-re lakom Budapesttől, és ott szeretnék rendőr lenni! Megéri eszt?

Figyelt kérdés

A rendőrök keresete havi 90e huf. Saját üzemanyagból minden nap oda-vissza megérné? xD Hát perszehogy nem...

Vác tőlem 48 km-re van, ott jobb lenne rendőrnek lenni?

Min. 5 év még rendőr leszek, (még az érettségi előtt vok 2 évvel), megérné rendőrnek lenni NEKEM?


2011. okt. 9. 17:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy megérné az albérlet?
2011. okt. 9. 17:46
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Persze - az eszed meg van hozzá.
2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
az írásod alapján az eszed megvan hozzá...
2011. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem még hanem míg (sőt nem azt hanem oszt) másrészt úgyis felköltöznél úgyhogy tök mindegy
2011. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem alkalmas vagy rá helyesírásod alapján.:D

Csak szerezz magad mellé egy embert aki beszélni is tud ..aztán meg is van a páros.:)

,,Az egyik írni tud, a másik beszélni"

2011. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból rendőrnek lenni nem éri meg ebben az országban. Sőt orvosnak, tűzoltónak sem. Politikusnak lenni viszont annál inkább!!!!!!
2011. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 eugenica ***** válasza:
100%

Hát nagy igazság lakozik az elöttem szólók keresetlen soraiban.

Ez azonban ne törje meg kedvedet.

Az idő és az önművelés akarva akaratlan csiszolni fogja

képességeidet.

A rendőr hivatása nagyon szép és nagyon nehéz.

De a legnehezebb embernek maradni.Érző, beleérző embernek

aki a "szóbeli figyelmeztetést" is alkalmazza.

Kívánom, hogy emberséges, polgárbarát becsületes rendőr váljék belőled.

2011. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy tanulj tovább. Szokták mondani: "Minden ember rendőrnek születik. Csak a legtöbben továbbtanulnak.". Nos, javaslom, fontold meg, hogy rendőr maradsz-e vagy tanulsz valami értelmes szakmát.
2014. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ne féljetek nem megyek erre a szar szakmára :D ez csak fél éves "fellángolás" volt :D fos
2014. márc. 17. 19:37
 10/10 gungasam ***** válasza:

A rendőrök többet is keresnek.Az a kezdő alap lehet..bizti, hogy van rendőr kolesz.Ezzel megoldódik az utazási gond a távolság. Rendőrnek lenni nem feltétlen a "megérésen" múlik...az egy hivatás. Mint a tanár vagy a vasutas vagy az ápoló.

Amiért fikázzák a hivatást az divat, a kapitalista (új) berendezkedés minden munkát(becsületes) aláértékelt, lebecsült, degradált, hogy kellően alul-fizethesse.Valójában a hivatásszerű munkák mind valódi felelősségteljes népért való önfeláldozások. Kivéve a politikusi munka, szerintem annak menj ha rendőrnek lenni fos.Azokat még nem lehet lecsukni lopásért ,rablásért.

2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!