Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a futóműnek a baja?

Mi lehet a futóműnek a baja?

Figyelt kérdés

80-90 km felett olyan mintha 8-as lenne a kerékbe, illetve olyan mintha pattogna a bal első kerék, és húz is kicsit oldalra. Nemrég volt futóműbeállításon.05-ös alufelni van rajta, igaz a 13 colos gyári csavarok fogják.Nem tudom hogy van-e köze az egészhez, de megemlítettem hogy esetleg az is hibatényező lehet.

A holtjáték is nagyobb a megengedettnél, pár az minimális.

Az érdekelne hogy mit kellene majd cserélni, és kb mennyibe kerülne a javítás?Tudom sok minden lehet a probléma, a legkisebbtől a legnagyobbig, de érdekelne hogy mik a legvalószínűbb hibái a futóműnek.


2011. okt. 14. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazából a gumi is lehet szar!
2011. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jókérdés. Még annyi megjegyzésem van hogy zúg a bal első kerék.
2011. okt. 14. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Kerékcsapágy, kormánygömbfej, lengéscsillapító, gumi ebben a sorrendben nézném meg!
2011. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gömbfejet pár hónapja cserélte faterom.
2011. okt. 14. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha pattog a kerék az úton akkor telo, ha ráz akkor v leesett a súly a felniről, szálszakadt lett a gumi, szilent is akár, gömbfejet mivel cseréltetek az nem :P

Először feldobnám bal előre a pótkereket h úgy milyen, ha nem változik, akkor a felnit-gumit ki lehet zárni :S

2011. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az az érdekes hogy nem mindig csinálja. Ma pl amikor ráhajtottam a 2/a-ra és amikor kanyarodtam akkor ugyebár nagyobb terhelést kapott a kerék,(80-90nél) és utána kezdett el rázni.
2011. okt. 14. 22:41
 7/11 anonim ***** válasza:
aha, akkor lehet tényleg csapágy lesz, főleg ha halljátok is...
2011. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Javítással együtt mennyibe kerülhet?
2011. okt. 14. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
maruti v s merci?
2011. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú ha már búg akkor a kerékcsapágy nagyon szarrá van kopva ez biztos meg szerintem szilentek nekem a szilentek cseréje megoldotta a dolgot.
2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!