Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora akkumlátort vegyek...

Mekkora akkumlátort vegyek Corsa B-hez?

Figyelt kérdés
A kérdés fontos! A Corsa 1.4-es.
2011. okt. 16. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp akkorát hogy beleférjen az aksitartóba.. :D

50-60 Ah / Ennél nagyobb amperosat felesleges ha csak nincs 2000 wattos hifi a kocsidban.

2011. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

45Ah

esetleg 55Ah - ha belefér,annál nagyobb biztosan nem.

2011. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 45Ah ahogy előttem is írták, bőven elég. Bár az aksi mérete attól is függ, milyen extrák vannak a kocsiba.

A klímás autókba picivel nagyobb van például...

2011. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 55-öst vegyél Electric Powert ajálom nekem már 6 éve ilyen van az autóba és még mindíg bírja ez egy magyar cég terméke.
2011. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) mindenképp akkorát veszek,ami bele fér :D. Én is 45 vagy 55Ah-ra gondoltam. Eddig 55-ös volt benne,és az jutott az eszembe,hogy esetleg sok volt neki és nem bírja el,lehet hogy ettől döglött be???
2011. okt. 16. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy egy picit nagyobb az aksid, csak akkor gond, ha a generátorod nagyon keveset tud visszatölteni. Tehát ha mondjuk 35A-es a generátorod, akkor 72Ah aksit ne tegyél bele. Annyit azért nézz meg, hogy mi van a generátorra írva, hány Amper...
2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül 50 Ah-sat vettem bele,remélem kitart egy jó darabig!!!
2011. okt. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!