Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 105 karburátor beállítás...

Skoda 105 karburátor beállítása hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval hogyan kell?

Játszadoztam azzal a két csavarral, de nem tudom a pontos menetét, hogy mi szerint hogyan kell.


Valaki adna róla egy pontos leírást 105-ről, annak menetét?

Szerintem nem lehet valami nagyon nehéz, csak fülelni kell és tudni a pontos menetet.


Az a helyzet, hogy egy hozzá nem értő teljesen elállította és úgy vettem észre hogy gyengébben megy.

Magyarul, mintha jobban kéne nyomni a gázpedált ahhoz hogy elérjem a 90-et.

Talán szegényebb lenne a keverék?


2011. okt. 16. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne ha vennél egy 120ashoz való karbit(azzal jobban menne) vagy egy machanikus 2.torok nyitós karbit (ezzel mégjobban menne) mert a skoda karbik vákum szerint nyit a 2.torok. bocsi hogy nem válaszoltam a kérdésre de sajnos nem tudom.
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na annyit tudok, hogy ez egy 120-as kasztni és benne 1049? ccm motor.

A karburátor teteje levétele után látok két "torkot" és csak a jobb oldalsón van "pucuka".

Akkor ez most 105-ösbe való karburátor vagy 120-ba?


Ha valaki tudja hogy kell beállítani az írjon!!

2011. okt. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!