Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA Dio AF18, berúgókar...

HONDA Dio AF18, berúgókar beállítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, súlyos problémám akadt, az egész egy egyszerű berúgókar állítással kezdődött, ahogy vissza akartam csúsztatni a kart, a tengely picit beljebb csúszott és így nem tudtam teljesen felcsúsztatni a kart(és ebből adódóan nem tudtam meghúzni se). Ez után próbálkoztam helyrehozni a dolgot, egy idő után sikerült felrakni rendesen, viszont így meg nem jött vissza a kar rúgás után, megint leszedtem, és most teljesen le vagyok törve, mert addig "szerencsétlenkedtem" hogy most a dugattyút egyáltalán nem is mozdítja meg, csak a puszta rugót mozgatom. Ha valaki tudja a megoldást kérem segítsen. Előre is köszönöm.
2011. okt. 1. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott már valami nagyobb gubanc van. szedd le a berugó kart.

kicsit kocogtasd meg egy kalapáccsal a tengelyt befelé. De ne verd szét ha.. Ha ez se hat akkor tedd vissza a berugó kart és kifelé kocogtasd meg. Ne izomból de azért úgy határozottan. Elvileg hirtelen vissza kéne csapódnia mikor visszaugrik a helyére. Sajnos ha ez se segít rajta akkor szét kell szedni.

2011. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!