Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni normálisan...

Elszeretnék kezdeni normálisan, odafigyelve kondizni! Segítség?

Figyelt kérdés

14 vagyok és eddig abbol ált a kondizás hogy hetente 2-3x lejártam a konditerembe és ameddig birtam csináltam normálisan a fekvenyomást meg a többi dolgon. (Megmutatta barátom hogyan kell helyesen csinálni a gyakorlatot) Aztán ha elfáradtam eléggé hazamentem kajáltam amit találtam és másnapra mindig jol bevoltam durranva :) Gondolom ez teljesen normális.


Mostantol szeretném rendszerezni hogy milyen gépen mit és mennyit illetve mit egyek... később gondolom lehet természetes fehérje turmixot inni vagy azt nem ajánljátok 14évesen?? :SS


Lényeg ami lényeg ez a cél : [link]


Teljesen kezdő vagyok szóval minden tanácsot szívesen várok.


2011. okt. 20. 19:20
 1/2 dirtboy ***** válasza:

kezdésnek ezt olvasd el: [link]

ha ez megvan,ugyan ezen az oldalon találsz étrendeket meg komplett edzésterveket is.

ha még utána lesz kérdés bátran tedd fel.

2011. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!