Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes teli tankolni a...

Érdemes teli tankolni a kocsit vagy csak bizonyos mennyiséget?

Figyelt kérdés
Teli tanknál nem fogyaszt többet a kocsi?
2011. okt. 26. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A teletankolás híve vagyok, két okból:


1.) Ha teletankolok, pontosan nyomon tudom követni a fogyasztást azáltal, hogy pontosan látom, mennyi benzin fogyott el a megtett kilométerek alatt. Tele tank után napi számlálót nullázom. Pár ezer forintos rátankolgatásokkal ugyanezt nem, vagy sokkal bonyolultabban lehetne végrehajtani. Nem mellékes az sem, hogy így ritkábban kell a benzinkutat látogatni és a nyomulós kutasokat elhajtani.


2.) Nem használjuk napi szinten az autót, általában hosszabb utakra járunk vele, ezért úgy szeretem eltenni, hogy minden rendben van vele (tele tank, aksira csepptöltő rátéve, utastér kitakarítva, szükség esetén lemosva stb.). Így nyugodt lehetek, hogy az autó mindig menetre kész, minden megvan, nyugodtan elindulhatok.

2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!