Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407 Miért csinálja ezt?

Peugeot 407 Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Peugeot 407 limuzinom van 2006-os évjárat, 2.0 cm3, benzines. Minden fékezésnél kiírja a hibaüzenetet, hogy bal hátsó izzó kiégett valamint minden balra indexnél kiírja, hogy bal hátsó irányjelző kiégett. Megnéztem és minden izzó rendesen működik. Van olyan amikor egy két napig nem csinálja és pont ebben az időszakban vittem el szervízbe és azt mondták semmi baja. Mit tegyek?
2011. okt. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy egyszerű test hiba, ha mindig ezt a hibát írja, akkor a hátsó lámpában nézzétek meg az érintkezéseket, nem-e lazult meg egy vezeték, nincs-e zárlat, a test vezetékek érintkeznek-e a kasztnival normálisan.
2011. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott valami érintkezési gond lesz. Valószínűleg az autó rázkódásából adódóan egyszer érintkezik, egyszer nem. Nekem is a test vezeték lenne a tippem ha a komplett bal hátsó rész szórakozik.
2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfogom nézni. Köszönöm a segítséget.
2011. okt. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!