Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először nektek is furcsán...

Először nektek is furcsán nagynak tűnt a bukosisak a fejeteken? Mert én nagyon hülyén érzem magam .

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elég hülyén éreztem magam. Olyan "nagyon nem a fejemre illő" és elég kényelmetlenül éreztem magam. :D De most már tudom, hogy hülyeség volt. Megfogod szokni.
2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nagynak érzed a bukósisakot, akkor az nagy is!

A sisaknak pontosan passzolnia kell a fejedre, különben nem ér semmit!

2011. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem, de csak majdnem szorosnak kell lennie, hogy stabil legyen, tehát passzentosnak.
2011. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többméretű sisak van.

Biztos jó méretű a fejedre?? :D

Amúgy igen ,furcsa megszokni. Sőt nekem az volt rossz hogy nem hallottam mit magyaráztak nekem. Meg olyan érzés volt mintha bunkerből vezettem volna :D De a legrosszabb az volt mikor oldalra fordítottam a fejem és belekapott a menetszél. Azt hittem leszedi a fejemről a sisakot.

2011. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

válaszd a te is a legújabb modellt! :P :)

2011. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor ha nyár van és pólóban megyek. Ha van rajta kabát meg minden védőcucc akkor már nem is olyan nagy. De megszokás kérdése. Van akit zavar(t) van akit nem. Engem nem zavart sosem.
2011. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a jó bukósisak ha passzol a fejedre,nade ezt ne úgy gondold hogy felrakod és alig lehet levenni rólad meg nem lötyög..Az azt jelenti hogy nem fordúl át rajt a fejed,mert ha akkor a bukód hogy majdnem átfordítod a fejeden akkor az már rég rosz.
2011. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!