Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot kezdjek el...

Milyen állatot kezdjek el komolyabban tenyészteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy az országba még egyáltalán lehet e pénzt keresni állatokkal, vagy már az összeset lehetetlenné lekorlátozta az EU, meg a sok hülye állatvédő...( Szerintem undorító amit a hazánkkal művelnek...)Itt arra gondolok, hogy vannak e még átvevőhelyek(mint régen a nyulaknál, hogy minden faluba ment minden hónapban és hordták el a nyulakat) vagy vágóhidak stb...
2011. szept. 10. 21:06
 1/3 anonim válasza:
71%
talán sertés vagy tehén
2011. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
100%
Én szárnyast nevelnék. Van az egyik vásárcsarnokban egy család, ők nevelnek szárnyasokat, rendesen kukoricán meg napon, szép sárga a bőrük, iszonyat kereslet van rá, pár óra alatt elkapkodják tőlük.
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz tehenet is, és ha földed is van amin legel, árulhatsz biotejet, sajtot, vajat, túrót, tejfölt. ha kezdd jobban menni a bolt vehetsz többet is és értékesítheted a húsát is. Nemrég voltam egy ökofarmon, és ők is ezt csinálják, és szépen megélnek belőle. A lényeg, az hogy semmi mesterséges anyagot ne adj neki (télen kaszált szénát, adhatsz neki).
2011. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!