Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják a nissan-ra,...

Miért mondják a nissan-ra, hogy rossz autómárka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:02
1 2
 11/15 Zoleeka88 válasza:

Több autót vezettem már több 100ezer kilóméteren.

Nissant ugyan még nem vezettem, de annyi biztos, hogy egy karbantartott, folyamatosan szervizelt autóval általában nem sok gond van.


Üdv, K. Zoli

www.zoldkornyezet.info

2011. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
mert nincs pénze megvenni és inkább azt mondja,nem veszek mert szar
2011. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Antimod ***** válasza:

Szerintem nagyon jó márka.

Nekem egy Almera van már több éve, majdnem 7 évesen vettem, azóta csak olaj- és gumicsere kellett (olajat nem zabál!).

Egyszer sajnos összetörtem, kb. 70-nel ütköztem az előttem levőnek autópályán. Ronccsá tört az eleje, nekünk semmi bajunk nem lett. Az alkatrész mondjuk nem volt olcsó.

Azóta is baromi megbízható, semmi gond nem volt eddig vele.


Azért hozzá kell tennem, hogy ez még láncos motoros, Japánban gyártották de már Sunderlandben rakták össze. Én is hallottam ezt-azt az Angliában gyártott, Renault-alkatrészekkel "megtűzdelt" példányokról, de a mai napig rengeteget látok belőle az utakon, elég jó állapotban.

2011. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

3 éves volt az opel-ünk, mikor totálra tört, ekkor vettünk egy Almera-t 10 évesen. Hazudnék, hogy minden okés vele, de hát használtautó. De azt kell mondanom, hogy motorikusan sokkal jobb az astra-nál, jó vezetni, kényelmes, a váltója patent. Egyetlen gondom vele, hogy alapfelszereltséggel rendelkezik az előző autónkhoz képest. Alapjában véve jó kis autó.


Az meg, hogy rossz, azt tényleg azért mondják, mert a Renault csoport tagja lett. De ez olyan dolog, hogy a Seat-ot sem az Audi-ban gyártják. Mellesleg, akinek pl. BMW-je van, az úgyis lefikázza az Audi-t.

2012. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az első generációs Almerák 5-6 száz ezer km-et elmennek,tapasztalat.A Renault elszúrta, ez meg tény.
2014. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!