Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell oktatót váltani?

Hogyan kell oktatót váltani?

Figyelt kérdés
Most már tuti, hogy leváltom az oktatómat, a mai nap után pedig végképp. Sokáig gondolkodtam rajta, de végre kitalálta. Még nagyon az elején vagyok, talán 5x vezettem forgalomban. Ma nem tudtam bemenni megkérdezni a suli irodájában, mert szünnap volt, de pénteken megyek újra. A barátnőm már ajánlott egy oktatót, oda fogok menni. Hogyan fogják elintézni? Volt már valakivel ilyen? Utána lett belőle valami baj?
2011. okt. 31. 14:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Minden lehetőséged és jogod megvan arra hogy a gépjármű vezető oktatódat leváltsd, ezt az autós iskolánál kell jelezned.
2011. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Volt nekem ilyen. Az oktató egy igazi tahó volt.Bementem beszélni a főnökkel,hogy át akarok menni másik iskolába.Felajánlotta hogy másik oktatóhoz menjek de azt nem akartam mert ezek spanok és kiszúrtak volna velem direkt.Ezért átmentem egy másik suliba,vittem a papírokat a már elvégzett vizsgákról és felvettek.A forgalmi oktatást elölről fogjátok kezdeni az új helyen.
2011. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atilis ***** válasza:
100%
Ha másik oktatót kérsz, de maradsz az eredeti suliban, akkor nem nagy gond, feltételezve, hogy azok az oktatók megfelenek neked. Ha másik suliba mész át, akkor ki kell kérned a KRESZ és a Rutin vizsgapapírjaidat, ezekkel tudsz másik suliban jelentkezni. Ha én a helyedben lennék megpróbálnám az 5 alkalom után járó pénzemet is visszakérni tőlük, persze ha nem fizetted még ki, az még jobb. Amikor vezetni tanultam én is váltani akartam, mert az oktató a vizsga előtt nagyon átvágta az agyam, de úgy voltam vele, hogy inkább végigcsinálom, mert nagy időkiesés lett volna a váltás. Aztán ha már a kezedben a jogsi úgysem mész a tájára sem, ha mondjuk valaki az ismerőseim közül jogsit akar csinálni, az összeset lebeszélem, hogy hozzá menjenek tanulni.
2011. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!