Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S51-es nem indul mér?

Hokonbaszlak kérdése:

S51-es nem indul mér?

Figyelt kérdés
Van 1 s51-esem ..60-as henger frissen fúrba bronz persejezve..Uj megszakító. Uj szimringek csapágyak uj gyújtó tekercs..Karbi faszán ki van pucolva ben zin is jó..gyújtás is jól van beállítva..De egyszerűen az Faszér nem indul el..tolásra se nem is pöfög semmi....mi lehet a baja..már 2 napja szarakodok vele de nem tok már vele mit csinálni..mi lehet a baj
2011. nov. 1. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szar a gyertya. Megszakító be lett állítva? Gyújtásalap nem csúszott el?
2011. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
alaplap nem csúszott el. gyertyát is kb 10 et cseréltem de semmi..mindent át néztem 20szor..de nem tudok már vele mit csinálni::D
2011. nov. 1. 14:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Megszakitó is jól be lett állítva...Má azon a szinten vagyok h fel gyújtom..mocskos simsonjába..:D
2011. nov. 1. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne gyújtsd fel, inkább add nekem.:D Kondenzátor rendben van?
2011. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gyertya ki kicsi benzin be spriccel a hengerbe,gyertya be szívató rá húz és rúgás be kell indulnia!!
2011. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy szivattam magamat.. Friss felújítás, új főtengely, csapágyak, fúrt henger, váltócsapágyak, minden amit el tudsz képzelni.

És nem indult be.

Mert nagy volt a gyertyahézag. :D

2011. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azzal nem jövök hogy van e szikra, de nekem is ez volt összeraktam full felujitott 70/4 es blokkot minden megvolt be volt állítva a gyujtás is minden, csak hát ami máskor jo volt gyujtás ennél nem, apro állítás a gyujtáson és máris ugy járt mint a doxa óra, ajánlom h nézd át megint
2011. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Téged kéne felgyújtani te nyomorék. Fogadjunk mucsai tanyarider vagy akinek fingja sincs a motor működéséről. A bronz perseLYezést meg inkább haggyuk, nem tépem feleslegesen a szám, úgysem érted meg...add oda valakinek aki ért hozzá és mindenki boldog.
2011. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ad egyáltalán szikrát?
2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
21:1 képzeld h értek hozzá és 2 napig baszakodtam vele kiváncsi lennék mit szólnál hozzá..gyökér...Am iGen ad szikrát is hézag is jó a hengerbe meg a gyertyára is probáltam spricelni benzint és ugyse indult el...DE meg van a baj kicseréltema gyújtó tekercset és elindult:)....Köszi a segítségeket..
2011. nov. 2. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!