Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kút a jobb AGIP vagy...

Melyik kút a jobb AGIP vagy az OIL? (e85) az üzemanyag.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OIL. Tapasztalat. Az agipon szívtam már meg elég vizes etanollal.
2011. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. nov. 6. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Az Oil kútról írnál tapasztalatot? Budapesten nem messze tőlem a 16 kerben nyílt egy és gondoltam kipróbálnám. Eddig OMW és Lukoilon tankoltam. Néztem hogy 1-2 forinttal drágább mint a Bökényföldi Lukoil (hétvégét nem számolva)


Amúgy válasz is a kérdésre. Egyszer tankoltam Agip-on soha többet. Igaz az 95-ös nyál volt de a kocsi sem ment el vele többet meg a pultos kisasszony sem rakta volna le a mobilját amíg fizetek.

2011. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az oil kúttal nincs rossz tapasztalatom, azonkívül, hogy az etilből állandóan kifogynak, és igérgetnek fűt-fát, hogy mikor lesz szállítás, volt, hogy fél évig nem volt nekik... A benzinjük ugyanolyan, mint a többi mol-al szerződésben álló kútnak, semmi gond nincs vele. Etilt újabban a madaras teszkónál tankolok, az autó szereti az etiljüket.
2011. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!