Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől rángathat az autó?

Mitől rángathat az autó?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót a mai nap és alig volt benne benzin. Örültem, hogy a 100m-re lévő benzinkútig eljutok vele. Ott tankoltam, bele 5.000Ft-ért (OMV) és hazafele elkezdett rángatni az autó. Ahova szoktam járni kútra ott teletankoltam az új autót meg a régit is. A réginek semmi baja, de az új az rángat gyorsításnál és kigyulladt a motorellenőrző lámpa is. Levettem az akksiról a sarút és utána nem világított. Mitől kezdhetett el rángatni? Vízes lehet a benzin és azért vagy túl kevés volt benne a benzin és beszívott minden szutykot és az üa. szűrő eldugult?
2011. nov. 9. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szóval tankolás után kezdett el rángatni? milyen autó? esetleg nem naftát tettél bele? mer ezekszerint csak az üzemanyaggal lehet a gond.
2011. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tankolás után kezdett el rángatni. Ford focus 1.4 benzines. 95-ös benzint raktam bele.
2011. nov. 9. 20:02
 3/7 atilis ***** válasza:
Üzemanyag szűrő elkoszolódhatott a túl kevés benzin miatt, én arra gyanakodnék. Érdemes lenne kicseréltetni, ameddig a benzinszivattyú nem adja meg magát, mert az már drágább tétel.
2011. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most gondolkodom és nézelődöm neten. hogy mi baja lehet és találtam egy olyan cikket, hogy valakinek vétel elött lemosták a motort és a gyertya pipák beáztak. Nekem is lemosták a motort és kb 50km-t tettem emg vele. Lehet, hogy nekem is "csak" beáztak a pipák?
2011. nov. 9. 20:48
 5/7 dizus ***** válasza:
Nekem mindig gyanús,ha lemosnak egy motort.Lehet hogy van ott valami bibi.Nézesd át.
2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 atilis ***** válasza:
Ha bemosnak egy autónak, akkor általában be sem indul, nem 50 km után jön ki, persze ki jöhet, de akkor más baja is lehet.
2011. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbaúton semmi baja nem volt még. Amikor kiválasztottam akkor még csak le sem volt mosva a motor sem meg az autó sem.
2011. nov. 10. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!