Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? LINK!

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 11. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép, szerintem megéri az árát.
2011. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megéri szép állapotban van.

Alufelniket nem venném meg.

2011. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik jó állapotban van, a felniket kicsit drágán adja, de amúgy szerintem jó vétel lenne, mert ez egy megbízható járgány.
2011. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bátran megveheted, nagyon ott van!

Tuti valami öreg csókáé lehet.

Ha a gumik újak akkor vagy legalább is 90%-ak akkor nincs gáz!

Mert egy Eredeti zsír új autónak a gumiai cirka 120-130 ezer kilométert kibír. Ami jelen esetben 158 ezernél újnak kell lennie!

2011. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magánszemélyes, korrekt, nagyon szép, jó állapotban van az autó. A felniket szerintem is drágán adja, azt alkudd le, vagy ne vedd meg, hanem vegyél rá valami vagányat. Ritka az ilyen hírdetés amúgy ami ennyire korrekt, ennyire leinformálható minden. Szóval én megvenném.
2011. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem lenne autóm és csak 600 ezrem lett volna autóra, ne aggódj, nem lopom el tőled :D:D:D
2011. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép állapotban van és ha komolyan érdekel az autó érdemes megnézni.Az alufelni egyáltalán nem drága mert ez a típusú Goodyear gumi kb 20-30 ezer forintba kerül darabja + az alufelni is drágább a lemeztől.Ha még jó állapotban van a gumi mondjuk 80 % akkor is 15 ezret megérhet darabja így már csak a 4 gumi kb 60 ezer és kb 10 ezer forintba kerül 1 darab felni.Így is drága?
2011. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!