Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen BMW autót vegyek 900...

Milyen BMW autót vegyek 900 ezerből?

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy melyik a legmebízhatóbb típus, nem benzin temető.

(bőr üléssel szeretném, enyi pénzért ez megoldtható?)


2011. nov. 13. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hááát..figyelj nem benzintemető...már egy 1.6os e30nak is 8-9liter a fogyasztása legjobb esetben:) és onnan csak felfelé megy:)(ha 900ezer ft kereten belül maradsz) szerintem ha ügyes vagy kifoghatsz egy jó állapotú e34est mondjuk 2ezres motorral:) szerintem azt gyártották bőr ülésekkel is mint majdnem mind egyik bmwt:)
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez onnan csak felfelé megy látszik hogy nemértesz hozzá... 730d-nek 8 körül van ...
2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a leg-leg-leg 9 kilóból.

[link]

Ugyan nem bőrös de ha ennyire fontos akkor egy ötvenesből komplettet kapsz e36-ba.


Az e34 felejtős közel egy milláért,feléből már akad jó de egyik motorral sem a kis fogyasztásáról híres.


730D pedig alapból olyan másfél millás verda ...

2011. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
730d-t szerintem nemvesz 9kilóból! vagy ha vesz is egy régi romhalmazt az nemfog 8at enni:) a másik az hogy bmwből csak benzinest vennék:)
2011. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én irtam a 730ast bocsi azt nemláttam hogy az 1. válaszolo is a 900 ezres kategoriára gondolt
2011. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!