Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személyautó küszöböltetés...

Msebi06 kérdése:

Személyautó küszöböltetés mennyibe fáj?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyibe lenne megcsináltatnom autóm (Peugeot 406) küszöbjeit? Már annyira szétmentek, hogy nem tudom megemelni sem az autót. Külön a festés mennyibe lehet? Sajna olyan honlapot se találtam ahol árulnának küszöböket.
2011. nov. 21. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem 60ba biztos:S
2011. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van javító elem, pár 10-15ezer forintért
2011. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 atilis ***** válasza:
Suzukira tudok neked pontos összeget mondani, mert nemrég csináltattam. Szó szerint szét volt már rohadva az enyém is. A két küszöb 2*5200 ft volt, gondolom a tiéd mivel nagyobb az autó, több lesz. Bármilyen autósboltba bemész, és minden típushoz tudnak rendelni. 1 nap múlva át is tudod venni. Aztán elvittem az autót és a küszöböket egy karosszériáshoz, ő kivágta a régit, behegesztette az újat, lecsiszolta, aztán lekenettem fekete festékkel. Én nem fújattam színre, mert nekem jó így, eladni nem akarom, annyira meg nem is látszik. Ez így 28 ezer forint volt, tehát összesen 38 ezer. Ja, még a kipufogót is kihegesztette ennyi pénzért. Műszakira így ment, simán átengedték.
2011. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget. Majd viszem sztem nemsokára az én autómat is csináltatni. Gond az, hogy rendőr is beleköthet, mer már darabok estek ki a küszöbből.
2011. nov. 22. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!