Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Dobloba szeretnék fűtő...

Fiat Dobloba szeretnék fűtő radiátort cserélni. Mit és hogyan kell lebontani ahhoz h ki tudjam szerelni?

Figyelt kérdés
fiat doblo fűtő radiátor csere

2011. nov. 21. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem ismerem magát a típust, ezért nagy általánosságban beszélek.


Először is erezd le a vizet.

Keresd meg a fűtőradiátort. 2 gumicső fog belemenni. Azokat szed le, valószínűleg bilincs fogja. Utána csavarozd ki.

Távolítsd el a kapcsolókat. Utána az újra rakd rá, építsd be, csatlakoztasd a csöveket és töltsd fel vízzel.


Vizet ott tudod leereszteni ahol a hűtővizet is. Egy körről megy. Ezt vagy úgy tudod megtenni hogy a hűtőradiátor alján van egy csavar vagy úgy hogy az alsó csövet leveszed. Motort 1-2 percig járasd, hogy a vízpumpa kinyomja a vizet. Fűtést pedig rakd max-ra, így nyílik ki a fűtőradiátor csapja és így tudod kinyerni belőle a vizet.

2011. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabb leírás kéne mert én már szétbontottam a fél műszerfalat és ott járok h a radiátor nem jön ki a pollenszűrő háztól:(
2011. nov. 22. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat.......nem sok jot mondok mert nem tudok, de az csak TE latod hogyan jon ki. Ha ott lennek biztos megtalalnank a modjat de igy meg talalgatni sincs otletem..KUZD!!!!!!!
2011. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szétkaptam mint foxi a lábtörlőt:D:D:D:D mekkora egy sz*pás...:D
2011. nov. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!