Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit értelmes venni?...

Kova 55 kérdése:

Melyik kocsit értelmes venni? Melyik fogyassza a legkevesebbet, stb? várom a véleményeket! 1:VOLKSWAGEN PASSAT VI 2. 0 TDI 2:HONDA CIVIC 2.2 CTDi 3:ALFA ROMEO 159 SW 1.9 JTD

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az más , ahhoz még nem volt szerencsém. Laguna II-re írtam, hogy azt ne :) A szokásos legendákon felül volt lehetőségem megtapasztalni pl milyen az, ha bekapcsolod az elakadásjelzős és nem tudod kikapcsolni. Negyed óráig :)
2011. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A civic nem egy kategória a másik kettővel.Semmilyen téren nem jöhet hozzájuk,úgyhogy inkább az 159 és a passat köztül válassz.Az alfa szebb,jóval szebb forma,kategóriája egyik legjobb futóműve,kormányzása és vezetési élménye.

http://www.youtube.com/watch?v=zON4bWsl2Ek

A Passat is nagyon jó kocsi.A csomagtere jóval jobb kialakitású mint az alfáé.,de 2.0 tdi pd motorral nem kéne.Nagyon sok baj van vele,+drága a javitása.Inkább 2.0 tdi CR vagy az 1.9 tdi-vel venném.Alfába a legmegbizhatóbb motor a 1,9 JTD 88 kW de szerintem ehez a kocsihoz gyenge.Akkor inkább 1,9 110kW vagy 2.4 147kW,154kW.

Esetleg még tudnám ajánlani a MONDEO-t.Mindkét kocsi jó tulajdonságai megvannak benne.Remélem megtalálod a magadnak megfelelő kocsit.

2011. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
passat
2011. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ,sokat segítettetek!!
2011. nov. 27. 19:06
 15/15 anonim ***** válasza:
az Alfa mocija nagyon jo ahogy hallottam,de kasztni az nem,inkább vw..bár .báár golf..!
2012. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!