Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9tdi motortuning, mechanikus...

1.9tdi motortuning, mechanikus adagoló, sdi vezérmütengely uj porlasztok, esetleg turbó és cooler csere. Az elektronika teljes kiiktatása. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyen lett,megvagy vele elégedve?Mindenféle hasznos infó érdekelne a dologgal kapcsolatban.Mennyiben állt meg?Köszi a válaszokat előre is!
2011. nov. 24. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésednél javasoltam egy tuning műhelyt.

Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot Hoffer Úrral. E-mailben elfog mindent magyarázni. Rendes, kedves ember, igazi "faúvé" fan. Mégha nem is náluk csináltatod a kocsid érdemes beszélni vele, nagyon ért a témához. Nekem egy VR6-ot alakított át. Olyan dolgokat megcsinált rajta amire más "tuning" műhelyekben csak tátották a szájukat aztán azt se tudták miről beszélek.

2011. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mégegyszer.Feltettem már a kérdést Hoffer úrnak.Csak nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit lehet elérni ezzel az átalakitással.Türelmetlen vagyok:)
2011. nov. 24. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj többek által ajánlott helyet kereseni, az sok szívást rejt, ha több helyen faragják az autót.

Egyébként milyen gép? G3?

Nekem volt a közelmúltban egy G3 TDI-m, komplett átépítést eszközöltünk rajta, sajna többen is belenyúltak, volt bowdenes és villanyos is.

Sok pénzt nyelt be, de szerettem, viszont azzal érdemes számolni, h eladáskor ezt senki nem fizeti meg.

Az én konfigom: GT2052V, Saybor Race 0.26x5, Sprinter cooler, 60-as csövezés, Krézi 11x3.1 mechanikus, majd 12x3.0 villany, végül 11x3.2 HDK253 villany volt, 12-es ü.a.rendszer, kevlár kuplungt., PD szívócsonk, Krézi druck, Kollár chip...

2011. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utso a G3mit takar.Bocs,annyira nem vagyok otthon a számok jelentésében.Ez egy 94es évjáratu 3asgolf 1.9tdi 90Le gyárilag.
2011. nov. 24. 17:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok leesett:DD Golf 3... nem láttam még igy feltüntetni sehol
2011. nov. 24. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Eladni sose fogom,inkább veszek kint bontásra egy két ilyen autót azt abból javitgatom majd
2011. nov. 24. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyém ugyanez volt, '94, 5 ajtós, 1Z-s motor (90Le).

530-ért vettem, és kb. ugyanennyit költöttem rá: motor, kuplung, fékek, futómű, lámpák, fólia..

Ennyi pénzért a legjobb autó, amit venni lehet nálunk, formája is No.1. Hiányzik is, de nagyobbat kell vennem, bár tuti, h TDI lesz.. :)

2011. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A tdi a legjobb tuningalap a világon. Éljen a turbódízel!
2011. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!