Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt kocsit Bp-en hol...

Használt kocsit Bp-en hol érdemes nézni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
a fővárosi autópiacon hatalmas a választék,legfőképp,ha vasárnap mész.Én régen ott vettem az autóimat,bár már évek-óta nem jártam arra.Állitólag az éles saroknál is van egy hatalmas autókereskedés rengeteg autóval.Vagy marad az internet a szokásos autós oldalakkal.
2011. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm mesélte, hogy egy női ismerőse vett az Éles sarki kereskedésnél autót. Kérdezte, hogy minden ok az autóval, nem volt semmi balesete, törése. Mondták,hogy nem.

Ám az első szervizelésnél kiderült, hogy több helyen is törve volt a kocsi. Ette a kefét. Lehet, hogy neki peche volt a kocsiválasztásnál. Próbáld meg, hátha neked sikered lesz. Minden esetre vigyél magaddal olyan embert, aki jártas a használt autó vásárlásban.

2011. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!