Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény a Suzuki terepjá...

Mi a vélemény a Suzuki terepjárókról?

Figyelt kérdés

Nem sokba nézem a Suzuki kocsijait, de úgy halottam a régebbi terepjáróik Samurai/Vitara elég jók.


Mi ezekről a típusokról vélemény?


2011. nov. 25. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
a samurairól csak jót hallottam.A vitaráról csak annyit,hogy átlagos.Állitólag a grand vitara az is elégjó,mert sikerült nagy terepjárosra csinálni.
2011. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Full fapad !!

Másképpen: gagyi a köbön!!

2011. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van feelingje a kocsinak.Nekem volt Samurai 1.0-1.3 is ponyvás és keménytetős kivitelben is.Ha kényelemre vágysz ne ezzel a típussal kezd,az extrák kimerülnek a forgatható kormány és a tekerhető ablakokban,a régi ponyvásokban volt mechanikus diferenciálzár.A futóműve a jóféle laprúgos konstrukció ami ha elhagyja magát fel lehet kovácsoltatni,a gumi méret nem probléma minden márkában lehet rá kapni.Az utazó sebessége 80-90 km/h amit kényelmesen elmegy.A ponyvásban elég gyenge a fűtés a ponyva miatt,a keménytetős már kicsivel jobb.Az első üléseken még elég komfortos az utazás,de a hátsó üléseket nem felnőtt embernek találták ki.Az alkatrész árakban a féltengelycsuklók a legdrágábbak.Terepen a világ egyik legkiválóbb kocsija,rövid,keskeny autó nagy kerekekkel,kis köbcentis de erős motorral.Én szerettem a spártai,mindenhol elmenő,rázós,kiskocsit.Szerintem nagyon jó választás annak aki egyedül vagy max két személlyel közlekedik,vagy off-roadozik.
2011. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A grand vitara szerintem nem sikerült rosszul bár nekem jobban tetszene ha nagyobb lenne mint mondjuk a BMW X3.
2011. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos megjegyezni hogy az 1.3 kozponti befecskendezos peldany eseteben a Lambda szonda jelet konnyen lehet potolni egy szimpla emberi ellenallas segitsegevel(sajat tapasztalat a a gazelemzo szerint Lambda erteke 1.00 allt folyamatosan mig En voltam a Szonda)
2011. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a vitara a nagyon jó, a samurai-ról azt mondják, könnyen borul
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 milliós 1.6-os 98-as Vitarám van, kimegy mindenen.


Amúgy meg a Jimny sem szégyenkezhet az 1.3-as motorral:


https://www.youtube.com/watch?v=Ek5OebM4BC4

2015. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!