Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A diszkó parkolóban miért van...

A diszkó parkolóban miért van tömegesen annyi drága autó?

Figyelt kérdés
Más helyen nem nagyon látni egyszerre ennyit.
2011. nov. 28. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azért amiért a börtön előtt amikor látogatási idő van
2011. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért minden felső kategóriáshoz jár rokkant igazolvány.
2011. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
azért mert azzal lehet csajozni és nagymenőzni és a diszkó ku.rvákat csak azzal lehet ágyba vinni...
2011. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ott ingyenes a parkolás.
2011. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így igaz, sokan csak menőznek vele, én nem is megyek discoba autóval mert tudom jól hogy inni fogok és akkor már nem szabad volán mögé ülni, autót meg amúgy sem hagyom ott másnapra sem. Nekem egy suzuki swiftem van nem menő autó de rendesen felújítottam unalmamban kívül belül is. Csak akkor megyek discoba autóval ha sofőr vagyok pl és akkor csakis kizárólag alkohol mentes italokat fogyasztok, nem menőzök vele, illetve a barátnőm aki nem éppen egy kis ribi ő még azt is elfogadja ha trabanttal fuvarozom, de egyesek nem ezt igénylik.
2011. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Akinek annyira nagyon nincs pénze nem autóval megy általában (mert mondjuk nincs is neki), hanem bkv-val, vagy többen összedobják a taxira valót.

Akinek meg van pénze drága autóra, mulatni is van pénze. Aki meg vezet is, az legtöbbször nem iszik, hanem mást csinál... Tisztelet a kivételnek.

2011. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 atilis ***** válasza:
Ezért nem szoktam én discoba járni. Egy rock- vagy skinhead koncert előtt miért van annyi tömegesen lepusztult járgány?
2011. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert a drogdílereknek telik rá
2011. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az van neki, de tankolni csak 2 litert tankol bele meg fél év után elveszi majd az apeh mert fizetni nem tudja a sokeszű.

Nem egy ilyet láttam már.

2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 alien19 ***** válasza:

Én sem járok bulizni kocsival.Nem bírom alkohol nélkül XD

Viccet félretéve kábítószer, menőzés, apuci kocsija és kemény vagyok effektusok....

Tisztelet a kivételnek

2011. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!