Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A diszkó parkolóban miért van...

A diszkó parkolóban miért van tömegesen annyi drága autó?

Figyelt kérdés
Más helyen nem nagyon látni egyszerre ennyit.
2011. nov. 28. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint minden zenei irányhoz tartozik egy életérzés, életstílus (divat) is, amit az adott irányt kedvelők igyekeznek is maguknak átvenni.


Az ilyen típusú diszkóba jellemzően a pénzesebb pasik és az azokra vadászó ribik járnak. Ami a röhej hogy alapvetően nem is a zene miatt, hanem sokkal inkább azért hogy felszedjenek valakit, függetlenül attól, hogy egyáltalán a zene tetszik-e nekik vagy sem. Mivel gazdagok, ezért jó kocsival jelennek meg, mert a ribik alapvetően a pénztárcára nedvesednek, és nem a pasi személyiségére, igaz addig nem is akarnak eljutni, nem szempont. Jó persze tudom előítélet, stb.... De attól még így van...


És igen, valóban van olyan, hogy valaki akár elhitelezi mindenét is, csakhogy ebbe a "társaságba" bele kerülhessen. Ha ugyanis ott megjelensz valami gagyibb verdával, akkor nemscak hogy kinéznek, de te magad sem fogod jól érezni magad.


Átéltem már ilyet. Nagyon szeretem a Draft-ot (RIP) még így 10 év után is jó a zenéjük. Egyszer elmentem a citadellára egy Draft live act-re (a hely azért már sugallt valamit...). Tele volt kigyúrt k*ögökkel és mű csajaikkal, kb 3an nem illettünk oda:

A zenész srác, én, meg még egy srác :)

Hát mondom mindegy, már itt vagyok, nincs más hátra mint előre, táncolni kell... Egyedül táncoltam, és körben végig a kigyúrtak a mű csajaikkal. A zene nagyon jó volt, de az igazat megvallva azért nem éreztem olyan igazán felszabadultnak magam, mert éreztem (éreztették velem) hogy nem vagyok odavaló. Mindenki direkt rájátszott, szivattak, stb, akármilyen módon is, de ki akartak utálni.


Szóval olyan nem fog odamenni, aki a fentebb megnevezett paramétereknek (pénztárca, fux, arcbőr vastagsága) nem felel meg...


Másik sztorim akkor volt amikor a rióba nem akartak beengedni, pedig csajjal mentem, csupán azért mert hátizsákom volt, már meg is buktam a face controllon... (ja ilye a rudasnál is van, hátizsákkal már a bejáraton sem jutsz be, de még ha be is jutnál ki az aki ki tud fizetni 700ft-ot egy tök szimpla mezei sörért?)

2011. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja rudas alatt rudaskertet értettem, nem a fürdőt :P
2011. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!