Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportos kisautó három millóból?

Sportos kisautó három millóból?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új autót venni, ami nem fogyaszt sokat, ellenben jól megy, és élmény vezetni, ha az ember kicsit oda nyomkodja neki. Főleg városi használatra. Egy BMW 120d-n gondolkodtam, pár napig volt nálam egy ilyen, és nagyon megszerettem. 163 LE - 7literes városi fogyasztás, hátsókerék meghajtás. De erről sajnos sokan le akarnak beszélni, hogy a BMW így-úgy sz@r, mert hogy szervizköltség, meg drága hozzá az alkatrész, meg úgyis tönkremegy, stb. Nekem három évig volt egy kombi e46-om, sose volt semmi baja, egyszer volt a kuplunggal volt gond összesen, de az is miattam. Ti mit ajánlotok?


Kérem a "vegyél egy swiftet" válaszadók kíméljenek, nem érdekel, milyen jó.


2011. nov. 29. 09:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg a bömöst, ha már volt is főleg! Mondjuk új állapotban nem tudom belefér-e a 3 milliódba...
2011. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
1-et nem vennék, de 3 millióból már szép E46-ost kapsz. Vagy az túl nagy? A BMW-nél top tip a 18d motor, hosszabb a váltója, mint a 20d-nek, ezért sokkal kevesebbet fogyaszt.
2011. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig: vegyél egy swiftet!
2011. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Az új, a sportos, az élmény és a 3 millió közül azt hiszem sajnos választani kell..


Vehetsz használt BMW-t 3-ért, ennyiért vannak 1-es dízelek is, de azok meg nem újak. 5-6-7 évesen természetes az elhasználódás, főleg ha futóműről van szó Magyarországon. :)

De minden autóra költeni kell, szóval ha a BMW a "zsánerod", akkor felesleges is megpróbálni lebeszélni róla.

Nekem sportos kisautóról inkább a Fiesta ST jut eszembe. 1050 kiló, 2.0 benzin, 150 lóerő. Persze a presztízsértéke a BMW-hez képest szinte nulla.

2011. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hárommillió körül már lehet venni 120d-t, de olyan 3.2-3.3-ig hajlandó vagyok felmenni. Persze természetesen tudom, hogy valszeg költeni kell majd az autóra. E46-osok annyira nem jönnek be, nekem inkább az ilyen kis, vw szerű autók tetszenek.
2011. nov. 29. 10:54
 6/30 A kérdező kommentje:
És természetesen az 'új autó' alatt nem azt értem, hogy vadonat új, 0 km-es, hanem hogy a mostani helyett egy újat :)
2011. nov. 29. 10:54
 7/30 A kérdező kommentje:

Pl ez tetszik


[link]


persze az idétlen M-es matrica nélkül a hátulján :)

2011. nov. 29. 10:56
 8/30 dizus ***** válasza:

Ford focus 2.5 turbo ST!

Nézz meg egy párat és próbáld ki!Gondolom az új autó alatt használtat értesz.

2011. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 dizus ***** válasza:
Előző vagyok és nem tudok belinkelni.Mi lehet a baj?
2011. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Elözönek: Szerintem, béna vagy!
2011. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!