Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor hogy változott a...

Most akkor hogy változott a jogosítvány?

Figyelt kérdés

Tegnap változtak a jogosítványok kategóriáján. Az lenne a kérdésem hogy most van az hogy 2 év A1 jogosítvánnyal mehetsz A Korlátlanra 18 évesen ha 16 évesen le raktad A1-re. Most ez akkor meg fog szűnni vagy megmarad? ( Remélem meg marad )


[link]

Ebbol az irományból sehogy sem tudtam ki venni hogy most hogy van ez de hátha ti segítetek :)


2011. dec. 1. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit változtattak? :D

Nekem ez új valami kresz modosítás történt megint? :o)

2011. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kresz módosításokban általában ilyen nagy változásokat nem csinálnak. Gondolom én akinek A1 x éve megvan a jogsija arra nem vonatkozik.
2011. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is a jogszabálymodosításokat visszamenőleg nem lehet alkalmazni csak az újjaknak!


Példa: Ha a motoros jogsi mától 24 éves kortól szerezhető meg, de aki tegnap le tette 21 évesen, attól nem vehetik vissza. :)


Mivel ő még a régi rendszerbe vizsgázott.

2011. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!