Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy citroen...

Szeretnék venni egy citroen xsara sx 1.6os benzines kombit kocsit. Vélemények erről a kocsiról?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek,a kocsi hibái,jó tulajdonságai.....
2011. dec. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát én már ennyi pénzért autót vennék :)
2011. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

61 éves édesapámé pont eladó lehet, alig használja: első tulajdonos, 2000-es évj., 1.4 SX, vegazöld-metál, Sony cd/mp3, el. abl.-tük., kp.zár, légzsák, vonóhorog, színes üvegek, szervo, 15-ös 5 hónapos alufelnik, 14-es gyári lemezek téligumikkal, garantált 143.000 km körüli futás, stb.

Egyszerű technika, megbízható autó, én sem gondoltam volna, német autó párti vagyok.

2011. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolót kérdezném,h miért?
2011. dec. 2. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem külsőre tetszik, meg megbízható is. igaz fél évente kell szervízbe vinni mert elő jön rajta valami, de nem hagy az út szélén. elektronikai bizbas*ok jönnek ki rajta.

keveset zabál, olcsó a fenntartása. ha a kötelező cserét, kopó alkatrészeket lecseréled nem lesz nagy baj vele.

2011. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kis járgány! Nekem 1.4-es benzines van, 2003-as. Megy mint a golyó. Indulásnál nem a leggyorsabb, de 1.6-osnál ilyen gondod nem lesz. Autópályán tartósan is viszi a 160-at, kb. 180-ig mertem menni vele próbából :-) Nem száguldozok amúgy, épp hogy komótosan szeretek autókázni, de tudna menni. Autópályán szépen halad 120-130 között. Nagyon jó a rugózása, jól kanyarodik, fexi az utat. Mindez mellett még kényelmes és szép is.

A miénk az ilyen: /csak illusztrációnak teszem fel/

[link]

Kombit szerettünk volna mi is, de épp nem találtunk akkoriban.

2012. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!