Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-sek! Menyit költötök az...

BMW-sek! Menyit költötök az autótokra évente kb? a többiek is leirhatják persze a saját autóikról az adatokat.

Figyelt kérdés

tipus, benin/diesel, autó kora érdekelne még.

illetve menyire sűrűn viszitek szervizbe?

(lényegtelen hogy kötelező szerviz vagy nem)


2011. dec. 1. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kb 1 milliót
2011. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

3 BMW-m is volt már az évek során.

Minél újabbak, annál szarabbak és drágábbak.

A szervízdíjak, meg pofátlanul magasak, az alkatrészárakról nem is beszélve!!


SOHA TÖBBET BMW!

(Amúgy szépek.)

2011. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

- BMW-t azok vesznek, akik megtehetik, hogy százezreket szórnak ki az ablakon a szervíznél, vagy ha elromlik rajta valami.


- Illetve azok is megveszi, akik nem tehetnék meg!


- Sőt azok is megvesznek -valamikor BMW-nek nevezett bontószökevény hulladékot-,

akiknek tankolni sincsen pénzük, de a diszkóban próbálnak villogni vele néhány analfabéta csajnál...

2011. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tavaly e39 530D - kb 1 milla.

(vízpumpa,2 turbó,szilentek,hűtő,kipufogó etc.)

Idén már egy felett járok,E60 535D.

((turbó,vezérlés,futómű,váltó...)

Szóval bő százezer havi átlagban a tankoláson és papírokon felül.

Cimborám meg röhög a markába mert a 124 Mercijébe fékbetéten olajcseréken kívül más nem kellett évek óta.

Mondjuk az egy 200-as "tetű" de hát valamit valamiért !

2011. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

BMW E 21 benzin 2000ccm

Az elején rengeteget beleöltem. Talán már egy millióba is van hálistennek nem számoltam. (nem mertem számolni) :P

Mostanra már keveset költök rá mert egybe van. A kötelező súlyadó az sok pénz. 11 e negyedévente a legolcsóbb biztosítással. kb a súlyadó is ott körül van de az várostól függ de az évente jön. Átlagban ha tehetem mindíg költök rá egy kicsit. az üzemanyag nálam ami a leghúzósabb.. 2000/6 hengeres karbis motor 100km/h 12 litert natúr megeszi. de ha nyomom neki akkor határ a csillagos ég. Nem literekkel több hanem úgy dupláját is kihoztam már ugyanezen a ezen távon... (gondolkodtam már gázosra alakításon is) (vagy dízelre :P)Meg a gumi amit én már nem vettem rég újat. mert az néha igen csak meg tud fogyatkozni. Általában előre teszem a drágábbakat így spórolok kicsit. :)

Amúgy üzembiztos ha egyszer úgy igazán rendbe van rakva. Az a baj amúgy a régebinél ,hogy a sok hülye(gyerek) megveszi és éjjel nappal jégbe fagyba gyilkolva vannak az öregebb BMW-k. Ezéért találni kevés megkíméltet. Ami meg tényleg rendben van rettenetesen drága.

2011. dec. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

530D


Most van benne 300.000 km eddig összesen:


- turbó csere (700.000)

- Féktárcsa csere ( ~100.000 )

- Betétcsere ahányszor kellett

- Olajcserék természetesen

- Lég és pollenszűrőcserék


Tehát a 300.000 km alatt gyk. a turbó volt az egyetlen alkatrész, ami nem "kopó" és cserélni kellett, de azt gondolom senki nem várja el egy márkától sem, hogy 1 millió km-t menjen hibátlanul...

2011. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A BMW-sek ezt nem számolják, mert elsírnák magukat a szégyentől! Persze ezt a 10-20 éves BMW-kkel járó fiatalokra mondom. Az új BMW-k más kategória, mert ők általában használni veszik az autót, nem pedig kapartatni, menőzni.
2011. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egy 5 éves 645 ci bömös van a garázsban.

kb 250-300ezer a havi üzemanyag (benzines), és idén több mint 1.3 milliót költöttem a szervizre is. De ehhez hozzá kell tenni hogy minden nap sokat megyek vele, és 2 havonta átnézetem, mert ha lerohad valahol akkor sosem tudni mennyit bukok.

Barátnőmnek A6 Audia van 4.2 fsi. idén alig 500.000 ft-ot kellet költeni rá +üzemanyag, szóval még idén le fogom cserélni a 6-ost 1 Audira.


Még hozzá kell tenni, hogy amikor 7-9 éve egy egyszerű kis 3-as BMW volt alattam akkor arra még alig kellet költeni.

2011. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értem...


Miért "baj" az, hogy egy 20-30 milliós autóra évi 500.000-et rá kell költeni? Az az autó árának 2%-a évente.


Egy 2,7M forintos Szuzkára is rá kell költeni évi 100.000-et, ha az ár / évi költség arányát nézed akkor az sokkal rosszabb, mert az majdnem 4%...


Tudomásul kell venni, hogy egy drága luxusautó fenntartása is drága, mert valamit valamiért elven működik.


Aki meg 15 évesen vesz BMW-t, mert az a menő az vegye tudomásul, hogy közel annyi a szervízelése, mint egy 3 évesnek, csak az értéke nem annyi már...

2011. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bmw-ben vennél? Bankot raboltál? (felejtsd el...)
2011. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!