Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol Nézzek Mercedeshez Alkatré...

Hol Nézzek Mercedeshez Alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Egy Mercedes Benz190D autót akarok venni.Már ki is néztem pár darabot,de ebbe az ár/teljesitmény kategóriába gondolkodva sok más típust is megnéztem. A kérdés az lenne h hol tudnék nézegetni ehhez a típushoz ujj valamint bontott alkatrészeket,mert vásárlás előtt nagyon fontos lenne megnézni hogy a fő kopóalkatrészek mennyibe kerülnek ehhez a tipushoz.:)
2011. dec. 2. 14:06
 1/6 anonim válasza:
Ha Mercire van pénzed, szerintem egy helyesírási szótár is bele fog férni. Ha nincs használt, jó lesz az "ujj" is.
2011. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha Mercire van pénzed"


Egy 190D merci kb. annyiba kerül, mint egy új szuzukira egy téligumi készlet...


Öreg autók ezek (bár sok szempontból sokkal jobbak, mint az újak)

2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez állítólag egy nagyon jó merci bontó. Az oktatóm, akinél tanultam mindig ide járt, ha a csigavéres mercijéhez kellett valami. Én még nem jártam ott, habár nekem is mercim van. Egyébként kopó alkatrészeknél pl. fékbetétre gondolsz? Mert azt pl. biztos, hogy csak újonnan vennék. Még ha drágább is, mivel Mercedes-ről van szó. Jómagam amúgy nagyrészt márkafüggetlen szervízekbe járok, ha kerülöd a Merci márkaszervízét, akkor nagy baj nem érhet.

2011. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg racing-bazar, sokminden van ott amire az ember nem gondolna. Meg keresnék valami jóképességűt, aki jár lomizni németországba. Onnan szerintem bármint fillérekért.
2011. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de csak egy jó tanács,


a fő kopó alkatrészeket ne akard bontóba megvenni :D

2011. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.mercibolt.hu

vagy

www.unixauto.hu

2011. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!