Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-es Golfnál mire figyeljek?

4-es Golfnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Négyes Golfot akarok venni. Kb. 1500-2000€-ért Németországba.. A képek alapján jók is vannak. Nem tudom mire figyeljek! Mik a tipikus betegségek, vagy hibák. Tudna valaki többet írni.
2011. dec. 7. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is benzines vagy dízel?


Addig is. A képen már nem sokat jelentenek. n.O ban is elterjedt a nepperek körében az óravisszatekerés, hazudozás.

Pl kimentünk egy kocsiért. Megkérdeztük: Van szervízkönyve? Van persze. Mire kiértünk a pasi kereste a kocsinál a sz.k az ülés alatt, kesztyü tartóban. Sajnos elveszett.

És ez csak egy példa. Millió másik van. jótanács. Nézz ki több kocsit is 100-150 Km -s körzetben. Amennyiben át akarnak verni legyen másik, amit megnézhetsz. 4-5 érdemleges kocsi cím nélkül neki se indulj. Vigyél festék vastagság mérőt, mert lehet két kocsiból lesz egyé összeheggesztve. plusz legyen veled olyan ember aki beszél németül és NAGYON ért a kocsikhoz.


Ellenkező esetbe ki se indulj, mert elbukhatsz egy kimenetel, hazajövetel költségét! Ami azért min 40-70 e FT!

2011. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Töröktől ne vegyél autót......

Hol keresel?

[link]

2011. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudod már hogy hozod haza?
2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Itt élek majdnem tíz éve, úgyhogy többet is meg tudok nézni. Amúgy a mobile,de-n, meg az autoscout24-en nézegettem kocsikat.

Amúgy mire figyeljek. Mik lehetnek a bajok.

Amúgy 1.4-est néztem így itt futkozós autónak. Meg esetleg haza ugrani.

2011. dec. 7. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha régóta kint élsz akkor gondolom beszélsz németül.

Vidd be egy Vw szalonba és átvizsgálják neked gondolom nem túl sokért......

De esetleg ha te valamit nem veszel rajta észre az gondolom többe fog kerülni mit az átvizsgálás.

Ha nem engedi az eladó akkor hagyd a pics@ba.....

Melyik városba laksz?

(Én is németben dolgozom)

2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Münchentől délre. De írok egy mailt
2011. dec. 7. 11:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már autót is vehetsz..
2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pl?
2011. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolom valami japán sz...t
2011. dec. 7. 12:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a Golf IV de ne az 1.4 est vedd. Az 1.6 nem sokkal drágább de sokkal jobbak a menettulajdonságai. Nekem volt 1.6 és 1.9 TDI. mind a kettőt nagyon szerettem. Amennyiben haza akarsz menni vele legyen 1.9 TDI de te tudod.


Figyelj a váltóra, motor járására stb.

Igaza van annak aki írta vidd be egy szalonba és ott átnézik, ha nem hagyják akkor menj máshová!

2011. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!