Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fog menni a motorozas? Nehez...

Fog menni a motorozas? Nehez lesz megszokni?

Figyelt kérdés

Azt tervezem hogy szeretnek vasarolni egy enduro motort.(max 250-est) Az lenne a kerdesem hogy jelenleg egy 50 kobcentis mopedem van es nagyon nehez-e megszokni a kapcsolasokat, mert meg soha nem mentem kapcsolos motoronn.

Szerintetek nehez megtanulni es az egyensulyt is tartani???


2009. máj. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd az oktatáson megtanítják, ne aggódj.
2009. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mért nem próbálkozol egy 80 - vagy 125 cm3-vel elsőre? a kapcsolást nem nehéz megtanulni, de 250 cm3-ben van lóerő bőven. férjem 8 éve endurozik, igaz van 450-e is, de utóbbi két évben gg250-nel megy. 7 éves lányunk első motorja egy yamaha pw50 volt, aztán elég könnyen megtanult az eggyel nagyobb ktm-mel váltani. ha ő megtanulta, te is meg fogod tanulni. csak akkora motort válassz, amit a súlyoddal-magasságoddal kordában tusz tartani.
2009. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sulyom es magassagom mar felnottehez is megfelelo es azt irtam hogy max 250-es, de lehet 125-os is, es nem mennek vizsgara mert ugyis csak mezei uton mennek.
2009. máj. 15. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

hát szokni kell az biztos, nekem 4 sebis motorom van és elég hamar belejöttem,enyém csak 4LE de egy 125ös 6 sebisnél vagy egy 250esnél már több idő kell mert egy kis gázadásra is elég jó reagálnak

de ne aggódj , óvatosan kezeld a gázt lassan engedd a kuplungot és menni fog

2009. máj. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolással nem lesz gond de ez így nagyon nagy váltás hogy egy mopedről rögtön 250-esre váltasz
2009. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!