Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125cm3 motor, B kategóriás...

125cm3 motor, B kategóriás jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Csak így fél füllel hallottam valamit, hogy B-s jogsival, pár óra gyakorlat után lehet vezetni 125-ös mocit. Ez tényleg igaz? ÉS hogy működik ez?
2011. dec. 10. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet B kategóriás jogosítvánnyal 125 ccm-es motort vezetni. Soha nem lehetett, nem is lesz lehetséges.


Ellenben olcsóbb és egyszerűbb lesz az A1 jogosítvány megszerzése. Nem ugyanaz.

2011. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
B+ még írjátok ki ezerszer ugyan ezt a kérdést! Meddig tartana visszalapozni egy oldalt?
2011. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

1. te barom, ha nem értesz hozzá, és csak hülyeséget tudsz írni, akkor kussolsz!


Itt a cikk:

[link]

2011. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De csak annak lesz olcsóbb akinek B jogsia van.
2011. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fafa46 ***** válasza:
Bocs, de nem egészen értem, ki a barom és miért?
2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4. te vagy a barom, 1.-nek igaza van...

B-vel NEM lehet vezetni 125-öst, olvasd is a cikket linkelés előtt...

Csak könnyebben megszerezhető lett az A1-es jogosítvány.

2011. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
képzeld elolvastam itt vagy 20 ilyen kérdést, és mindegyiknél az van, hogy az egyik ezt írja, a másik azt! Ezért tettem föl megint:D elolvastam cikkeket, ott is az volt h IGEN lehet ilyen, a másik azt írta, hogy nem lehetséges. Szóval szart sem tudtam meg. Ezért aztán felhívtuk az oktatót, és azt mondta h igen lehetséges LESZ annak akinek meg van a B kategória. De még nincs érvényben. Szal majd lesz valami. Azért köszi a válaszokat!:) 20/L
2011. dec. 11. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Szart sem tudtál meg? Szövegértésből elégtelen, leülhetsz.


Idézek a fenti cikkből: "...a minisztérium az érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező járművezetők számára egyszerűsített képzési és vizsgáztatási eljárást vezet be az A1 kategóriájú [...] jogosítvány megszerzéséhez."


Mit nem értesz ezen? Mit nem ért ezen az oktatód? És a többi ostoba?


Teljesen egyértelműen le van írva, hogy a B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek egyszerűsítik az A1 kategória megszerzését. Tehát Nem B-vel lehet 125-ös motort vezetni, hanem továbbra is A1-gyel, de ezt egyszerűbb lesz megszerezni.


Melyik szót, kifejezést nem értitek?

2011. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát te nagyon ügyes emberke lehetsz:É mehetnél minisztériumba dolgozni...
2011. dec. 11. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:

15:39 jól összefoglalta!


Jah és már érvényben van december 1.-óta, de alapvetően a motoros vizsgáztatás maga csak márciusban fog újra kezdődni. ..

2011. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!