Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik dízel bmw vagy merci...

Melyik dízel bmw vagy merci motor fogyaszt a legkevesebbet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom hogy a régi sportkocsi kasznimba egy korszerűbb keveset fogyasztó de viszonylag erős motort szeretnék beletenni. Nem a gumiégetés lenne a lényeg hanem hogy futózni tudjak olcsóbb legyen fent tartani és nagy távokat tudjak megtenni. hely az bőven van az E21-es bmw orrában. De embertelen fogyasztása van.

És inkább egy csendes Td dízel motor érdekelne ,mert gázolajt jobban tudok szerezni mint benzint.

Azért nem akarom eladni az autót és venni másikat mert az egyetlen örökségem és én az a fajta vagyok aki szereti az autóját. Volt már sok autóm de jobb életérzést egyben sem éreztem.



2011. dec. 15. 11:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Megválaszolom,,,

Az egész arról szól hogy szabadnak érzed magad ha autózol egy szép autóval a lemenő nap fényében vagy egy éjjszakai fényektől csillogó városban.

2011. dec. 17. 15:06
 12/19 anonim ***** válasza:
Aláírom. De számomra egy ilyen szép kasztniba akkor is szentségtörés lenne. Ha már mindenképp ki akarod cserélni a lelkét akkor szerintem valami kis fogyasztású benzinre cseréld át. Szerintem. Az autó iránti tiszteletből.
2011. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! Kis fogyasztású benzines nem létezik... Egyébként már rég kiment a benya a divatból. Éljen a dízel!
2011. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1., Mert szerinted minden benzines autó megzabál 20 litert?

2., Azért pártolod a Diesel autót, mert az van "divatban"?


Miért van olyan érzésem, hogy olyan buta vagy, minta fas.zom?

2011. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én jobban értek a benzineshez meg szerintem üzembiztosabb is a benzines. De tényleg többet fogyaszt... (bár jobban is gyorsul! De az itt a böki hogy gázolajt tudok szerezni úgy hogy az lenne a jövedelmezőbb számomra. De lehet az lesz hogy tényleg letakarom a garázs sarkába betakarom egy ponyvával aztán csak akkor veszem elő ha piros betűs ünnep van. Köszönöm a válaszokat és a jó ötleteket.
2011. dec. 21. 23:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Felejdltsd el ez a motor átrakást mert őrült nagy baromság, meg engedélyek stb kell hozzá, ne is uangoztatsd mert kiröhögnek, az áráról ne is beszéljünk. Viszont ha 100-150eFt körül átalakíttatod lpg-ssé, méris fele annyi lesz az üzemanyag költséged. Milyen motor van benne pontosan?
2012. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én se cserélnék motort csakk üzemanyag váltás de nem gázra az nem az igazi sokkal inkább az etanolt ajánlom a komoly turbós àtalakított bmwkbe is ezt tesznek csak kell egy jól megírt rendszer... 110 es oktánszám!
2012. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én abszolút dieseles vagyok. Csak diesel autóim voltak, mert nem magyarországon élek, és oltári a különbség a benzin és a diesel ár közt..

Amúgy egy ugyanilyen autó ami nekem van turbó benzines motorral 1-1.5 literrel eszik többet mint az enyém. Diesel RS Octavia, én nem tudom Ti hogy használjátok az autóitokat, hogy 5 litereket csináltok, én haladok vele, nyomom neki és átlagban olyan 8-9 körül jövök ki vele, de ha tényleg sietek akkor 11l-t eszik. Ugyanezt egy ilyen turbo benzinessel simán meg lehet csinálni +1 literből.

Az hogy szerencsétlen embernek 20 litert eszik a régi (És gyönyörű bmw,egyébként van egy haverom akinek ilyenje van,Te merre laksz?) bömös, elég ciki ahogy hallottam, hogy mennyibe is fáj 1 liter Mo-n. motorcsere nem csak a motorcseréből áll,hanem amit írtak, társulnak hozzá dolgok amik költségessé teszik. Én is inkább a gázt vagy ethanolt választanám, bár egyiknek sem vagyok a híve,

DE legkevésbé annak, hogy ilyen autót a garázsban letakarva tartsál! Ne hagyd már, hogy pár ember lebeszéljen egy ilyen autó élményéről! Én pontosan tudom, hogy Te miről beszélsz, én is ezt érzem amikor húzódnak félre előlem az autók az autópályán, szól a zene, napsütés és mindenki menekül előled, mert Te csak jössz... Hidegrázásom van minden gyorsulásnál,imádom.. Sőt, ha meghallok a tv-ben, vagy a számítógépen egy jó autót gyorsulni és még a hangja is szép, egyszerűen kiborsózok!(Feleségem szerint beteges) Nehogy letakard ezt az érzést egy ponyvával pár okoska miatt aki Renault thaliat vezet!:) egyébként semmi bajom a thaliaval és a renaulttal sem, még mielőtt valaki nekem esne.

2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a kérdés. Úgy kell kérdezni: Melyik motor fogyaszt többet? A válsz . Egyik többet eszik mint a másik. Mérhetetlenül zabálnak. Német autó.
2013. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!