Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicseréljem a Ladámat?

Kicseréljem a Ladámat?

Figyelt kérdés

Van egy 1200s-es ladám amit tavalyelőtt vettem 95-ért (csúszkálásra használom úton nem igazán voltam vele csak mikor elhoztam ) na most ez egyre rosszabb állapotban van és több mint valószínű, hogy hengerfejes a kocsi (hengerfej 5k -egy cseremotor pedig 20) de mivel én nem tudom beépíteni ezért vagy 30 lesz szervizzel együtt..

Ez az egyik megoldás..

A másik.: veszek egy kocka Ladát amire jövő év végéig van műszaki, ugyancsak 100 körül,télen elszórakozok vele - reménykedem h nem kell új motorra költeni- aztán jövőre mindkettőt eladom...az egyiket mint roncs mondjuk 60-70ért (ugye motor cserére szorul) a másikat pedig mint 7-8 hónapos műszakis 80-90ért.


Vagy esetleg szedjem szét a mostanit hátha csak egy 5ezres hengerfej kell hozzá?


2011. dec. 22. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Cseréld... Tőlem :D
2011. dec. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha max 30-ban megáll a szervíz az ugyebár jóval kevesebb pénz, mint venni egy másikat 90-100-ért. Plusz azt a nevedre is kell venni, utána két autó után fizetsz adót, biztit stb. Ha valamelyiket kivonod ideiglenesen, az is pénzbe kerül. Úgyhogy szerintem ésszerűtlen lenne másikat venni, különösen akkor, ha ilyen olcsón meg lehet úszni akár egy motorcserét is.
2011. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elhozol a bontóból egy motort abba nem látsz bele, érdemesebb lenne megnézni hogy mekkora összegből javítható a mostani.
2011. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
80-90-ért Ladát venni én 30-at nem adnék érte már nem azért.
2011. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, a mostani roncsot 60-70-ért akarod eladni?

még ha a motorja jó lenne akkor se adnak érte 30-nál többet.

Nézz egy kicsit körül a neten, 70-ért már igen jó Ladát lehet kapni amin alig van rozsda.

2011. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 70-ért jó ladát nem láttam csak lejárt műszakisat..a legolcsóbb is 50 de annak papírja sincs.
2011. dec. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!