Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Camry-vélemények,...

Toyota Camry-vélemények, esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kérdés tárgya egy Toyota Camry 2.2 automata az 1996-2001 között gyártott szériából.

Gondolom, megbízható, de az alkatrészárak milyen katogóriába esnek? Váltója? Elektromos berendezései?


2011. dec. 27. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Nekem 98-as van, de a kötelező szervizen illetve az izzó stb cserén kívül még soha semmi baja nem volt. Igaz vigyázok is rá ahogy tudok, de ez a kocsi pöccre indul -20 fokban is! Hihetetlenül kényelmes, megbízható autó. Ha lenne pénzem ugyan ezt venném csak az új verziót.
2011. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, hasznos volt. Kiegészítenéd alkatrészárakkal, fogyasztással, stb.?

Megint köszi!

2011. dec. 27. 17:42
 3/5 anonim válasza:

Alkatrész árakat nem tudok mondani, mert semmi nem romlott el. Itt a helyi Toyota szalonba vittem mindig szervizbe, ahol nagyon készségesek és nagyon jó munkát végeznek. Gyors és megbízható a szervizük. Legalábbis velem mindig ilyenek voltak, pedig nem is ott vettem az autót, csak nehéz lenne mindig felvinni Pestre szervizbe.

A fenntartási költség kb ebből állt az eltelt tizensok évben: üzemanyag, kötelező, casco, műszaki és a kötelező szerviz. Ja néha egy ablaktörlő lapát. Hihetetlenül igénytelen autó a szó jó értelmében.

A fogyasztás nálam nem annyira mérvadó, én elég sokat megyek vele külföldre is, hosszú utakra használom. Az átlag 7 liter de ez nagyon változó, függ, hogy hegyvidéken megyek-e vagy hogy hányan ülünk benne stb. De egy ekkora kocsitól ez hihetetlenül kevés.

2011. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól hangzik! A tiéd egyébként automata?
2011. dec. 28. 12:18
 5/5 anonim válasza:
Igen automata. Ez volt az egyetlen dolog ami eleinte nem tetszett benne, de gyorsan megszoktam. Jól vált, nem pörgeti a motort. Azóta volt alkalmam több típus automata változatát is vezetni, és bár sokkal újabbak, engem egyik se nyűgözött le. Az én 13-14 éves kocsimé még mindig jobb. De lehet ez csak elfogultság :)
2011. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!