Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lukoil 98-as benzinje...

A Lukoil 98-as benzinje milyen? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
MOL-tól veszi ergo ugyan olyan.
2011. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó és alig kerül többe, mint máshol a 95-ös.
2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha rendszeresen 98-ast tankolok,csökkenni fog a fogyasztásom? 1,6 benzin 101 lóerő
2011. okt. 11. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.


Az autók motorját egy bizonyos oktánszámú benzinhez tervezik. Ha a tiedet 95-ös oktánszámú benzinhez tervezték akkor a 98-as csak egyszerű pazarlás, semmi más.

2011. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Omv-t. Nem fogsz többé máshol tankolni...
2011. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érezhető hogy stabilabb az alapjárat, a motor sokkal jobban szereti mint a 95-öst!


Szinte csak a lukoil forgalmaz már 98-as benzint, így igyekszem mindig ott tankolni. Egyszer kipróbáltam az OMV 100-as oktánszámú benzinjét, azzal semmi különbséget nem tapasztaltam, de a 98-astól megtáltosodik a motor!


Én még emlékszem, amikor minden kúton lehetett kapni 98-ast. Akkor még jelentős néptömegek tankolták azt, mert valóban éreztek különbséget. Ma már alig van kút ahol árulnak, ezért senki nem is tankolja. A V-power és MaxxMotion100 és társai meg rohadt drágák, azokat meg azért nem.

2012. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az omw hozzászolonak igaza van. Legjobb Üzemanyag mo-on.
2018. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!