Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény erről az autóról?

Mi a vélemény erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nemjó
2011. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez egy kalapszart sem ér.
2011. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kéne a halálnak.
2011. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elég bontószökevénynek néz ki. Nézd meg a 3-as képen hogy áll a lámpa, igaz nem javíthatatlan, de ha ilyen feltűnő helyen ilyen, akkor milyen lehet beljebb ahol senki sem nézi?

Régebben aktívan vateráztam, 20e forint feletti holmikat csak akkor ütöttem le, ha volt megtekintési-kipróbálási garancia. ennél nincs, és fogadni mernék hogy az eladó nem is vállalná.


Szerintem felejtős, ez csak egy próbálkozás hogy szabaduljon tőle. Elméletileg ha valaki megnyeri és nem talál olyan komoly hibát, amit az eladó nem tüntetett fel, akkor ki kell fizetnie, mivel - ahogy a vatera szabályzatában is van - PTK szerinti vételi ajánlatot tett.

2011. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:
Megszűnt a gyártó, és a Roverekkel sok a baj. Én anno egy 75-össel szemeztem, de lebeszéltek róla.
2011. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nincs minimálár.

Menj el max. 40e-ig. Ha esetleg ennyiért elmenne, ennyiért ok. 50-60 mire átiratod, ráköltesz még 100-150-et, 250e-ért meglesz, annyit még éppen megér.

Törve volt több mint valószínű, sok kis karc, nem igazán vigyázhattak rá...


Mondjuk azt nem tudom hogy vaterán hogy müxik a vétel, mert ügye a vétel elvileg kötelez a vásárlásra. De mi van ha élőben még találsz pár dolgot...


És az is biztos hogy megnézném a HAHU-n is, hátha ott is fent van (nem lepődnék meg), tulajt felhívni a hahu-s szám alapján, érdeklődni az autóról. Google cache-ben is simán benne lehet még a korábbi HAHU-s hirdetés. Abból látsz esetleg másik képeket is, további infot, stb...


A 3-as kép alapján mintha a rendszám első betűje J lenne, persze ez csak feltételezés és önmagában még semmit sem jelent...


100e-ért én már nem biztos hogy elvinném, annyit már nem ér meg...

2011. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sérült jármű: nem

Szín: ezüst

Üzemanyag: benzin


Hibák:2db stabilizátor rúd,váltó kulissza csere(nehezen veszi a 2. sebességet),akksi rossz,kipufogó kifúj.


Tökéletes motorral,működő klímával


A 35 ezres jelenlegi ajánlatot még meg is éri. Többet nem. Ez valóban egy bontószökevény, igénytelen, összetákolt vacak. Meg amik fel vannak tüntetve hibák, azoknak is egy rakás pénz a javítása, már amiatt is, hogy Rover. De mondom, ha 35 ezerért eltudod hozni, még meg is éri. Na jó.. Egy ezrest még rádobhatsz xD

2011. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az meg egyértelmű, hogy szanaszét volt törve. Érdemes megnézni a hűtőrácsot, az is szépen elindul felülről, aztán a vége felé már lejjebb van. Kb. mintha egy óvodásnak odaadták volna, hogy ragassza össze pillanatragasztóval. Ez kb. az egész autóra elmondható. Meg a kerék is jó hátul van a baloldalon, de a másik oldalon se áll úgy ahogy kéne.
2011. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"a piaci ára 500.000 HUF"


Aha, persze.. a HAHU-n 249-ért árulja a delikvens, képek ugyanazok.

[link]

2011. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy rakás sz*r! A márka is az meg az autó is ami a képen van!Elhanyagolt összetört igénytelen roncstelep.Esetleg alkatrésznek jó de ha ezt megveszed átíratod felújítod elviszed műszaki vizsgára több 100 ezer forintba is kerülhet + ha trénerrel kel elvinni a helyszínről a váltóhiba miatt meg egyéb rejtett hibák is vannak amik csak később derülnek ki igen sokba van és már annyi pénzből ugyan ilyet veszel 2 év műszakival!!
2011. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!