Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leesett a belsö vissza pillant...

Leesett a belsö vissza pillantó tükröm, hogy rakjam vissza? Nicns ötletem.

Figyelt kérdés
vmi nagyon erös ragasztoval volt oda rakva, egyébként opel astra ha ez számit, és nem magátol eset le szal nem gyengült meg a ragasztás vagy ilyesmi hanem lverte egy csaj na mind1 :D a lényeg hogy fingom sincs hogy rakjam vissza , és elég szar igy vezetni... nem beszélve arrol hog megbsz a rendör
2011. dec. 29. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem menj szervízbe. Akármilyen ragasztóval gányolod fel, idővel elengedi magát és mész az úton, hopp egy úthiba és már le is esett.
2011. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vagy veszel 1 visszapillantó tükör ragasztó készletet


pl : [link]


meg úgy rémlik mintha a tesco parkolókban vannak azok a szélvédő javító sátrak ott is mintha javítanának ilyet de nem 100% .

Rendőr meg nem hiszem hogy megb*sz mert mi van ha árú szállító kocsi és le van falazva hátul akkor + minek a tükör :)

2011. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dizus ***** válasza:
100%
Mikor mentek mondjad a csajnak hogy tartsa oda,ha már lebaszarintotta!
2011. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy épp mit csináltatok, amikor a "csaj leverte":-)))
2011. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak erre kitalált ragasztóval érdemes megpróbálni, a tükör kötési ereje ugyanis "ki van találva". Úgy van rögzítve, hogy magától ne essen le, de ha balesetben (vagy az autóban barátnővel folytatott egyéb akciók során :-) kap egy pofont, lepottyanjon, ne törje el a delikvens kezét-lábát. Többféle is létezik belőle, interneten is találsz megfelelőt.
2011. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én szakműhelybe vittem,örökösre megcsinálták 5 perc alatt párszáz forintért
2011. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
FBS tömitőragasztóval 100%os lesz,tisztitsd meg a ragasztandó felületeket,és kb 1mm vastagon kenj rá a ragasztóbol,ez aragasztó lassan köt,tehát valahogy ki kell támogatnod a tükröt,hogy ne essen le.24ora száradás javasolt,és soha nem fog leesni többet,mert a ragaszto rugalmas marad száradás után is és igy jol birja a rezgéseket.Pillanatragaszto nem jo mert merev és az elsö döccenőnél elengedi.
2011. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát Ford márkaszervízben(nem hordom oda a kocsim nem vagyok hülye:)) lehet venni direkt ilyen tükör ragasztó "csíkot" amilyen gyárilag is fogja így gondolom az Opel szervízben is lehet venni hasonlót.
2011. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fogas válasza:

Igen, a legolcsóbb szerintem a kétoldali ragasztó. 150 - 700 ft körülbelül és könnyű a javítása. Mondjuk ezt főleg Ford-okhoz használják, de szerintem neked is működne

[link]

2013. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!