Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik órán mentetek ki a...

Hányadik órán mentetek ki a forgalomba? Hány órátok volt a sikeres vizsga előtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Amint megvolt a vizsgám rutinból már mentem is forgalomba. Ha jól emlékszem 10+1 óra rutin és 20+1 óra forgalmi. A +1 a vizsganapot jelenti.
2011. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hee jövőre már nem is lesz rutin
2011. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 rutinórán már voltam kinn forgalomba, rutin elsőre meglett pótóra nélkül, városi is elsőre de ott volt 7 pótóra, de ott az oktató mindenkivel vetetett pótórát, de legalább meglett hibapont nélkül
2011. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. rutinon a pályára az oktatóval forgalomba vezettem be. Minden meglett elsőre + órák nélkül.
2011. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is első rutin órán kivezettem a forgalomba a pályáig - sose vezettem előtte autó (persze a "kivezettem" túlzás, kb az oktató vezetett.
2011. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. egy órányit voltam a rutinpályán, aztán mentünk ki a forgalomba mert az oktató látta, hogy jól megy, és el is mondtam neki, hogy kb. 11 éves korom óta hajtottam mindeféle gépet! :)

Szóval mentünk kb. egy órát a forgalomban, aláírtam neki a megfelelő óraszámot és legközelebb csak vizsga előtt mentem 2 órával. Végig vettük a rutint, aztán mentünk egy kört a forgalomban...


Mielőtt valaki megszólítana elmesélem, hogy 1986-ban a KRESZ vizsga után rögtön lehetett vezetni, és a rutin vizsga egyszerre volt a forgalommal. Aki elbukott rutinon, az nem mehetett a forgalomba vizsgázni! De amúgy egy napon volt a kettő!


Sőt az A kategóriánál (még nem volt A korl, A1, A2...) a aki átment a kresz vizsgán és megcsinálta a rutinvizsgát, az kapott ideiglenes vezetői engedélyt, amivel nem szabadott személyt szállítani.

:D

2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiralyftab ***** válasza:

Nekem 2005 decemberben lett meg a jogsim és a kötelező 30 órából 34 óra lett , egy városi hasalással együtt.


Kresz , rutin , elsősegély nem volt gáz.Elsőre ment.


De az a + 4 óra csak a hasalás után lett.


A kresz után már 1 nappal vezettünk , de már a 2. alkalomnál nyúztuk a Siófoki forgalmat is.


Szóval a Városi oktatás nálam teljesen összefojt a rutin oktatással.

2011. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első rutinórán engem kivitt a forgalomba az oktató.
2012. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első óra rutin után már bevitt az oktatóm forgalomba. Telibe a város központjába. Nem volt semmi probléma, oktató is látta, hogy nem először vezettem már.
2012. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!