Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót vegyek amit rendesen megy is, nem eszi le a gatyámat és nem ilyen "nagypapás" "tuningolni" is lehet? (nem suftnituning)

Figyelt kérdés

Opel calibrára, honda civcre, és vw golf 4-re gondoltam

tudom h a calibrából ki kell fogni a jót!!

HA TUDTOK MONDJATOK MÉG MÁS FAJTÁT IS CSAK EZEKNEK MEGFELELJEN!


2012. jan. 5. 20:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
am nem vagyok ilyen hülyegyerek h müanyag díszléc meg NOS matrica és jobban megy meg ilyenek :D
2012. jan. 5. 20:47
 2/21 anonim ***** válasza:

civicből is ki kell fogni a jót, mert egy csomó szarrá van hajtva


nekem corsa gsi-m van, elég jól megy egy kis chippel, és alig eszik (7.5l)

2012. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Pedig a Calibra, a Civic és a 4-es Golf pontosan a "hülyegyerekautó" definíciója itthon.

A fent felsorolt három tulajdonságot egyszerre ne akard. Nem fog menni. Ami tényleg keveset fogyaszt, az általában nem erőgép. Ha jól lehet tuningolni és bele is nyúlsz, akkor meg főleg ne akarj értelmes fogyasztást. Már ha nem csak az alumínium vasalódeszkára és a műanyag hótolóra gondoltál, mint tuning, de hát azt írtad, nem azt szeretnéd...

Nos, akkor mi is lenne a legfontosabb? Családi autó legyen, amiben négyen-öten is elugorhattok csajozni/pasizni Siófokra? Esetleg valami háromajtós rettenet, amivel jól lehet feszíteni? Sokat mennél vele, autópályán használnád vagy csak a városban szeretnél jaszkarizni?

2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a sportosabb vagy ferde hátú autókra hajtasz?Szoktam látni 4 ajtós sedanokat precízen tuningolva , optikailag csak 1-2 szépítő dolog inkább a teljesítményre mennek rá.
2012. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
vw csoportos tdi-ik. Lehet húzni őket nagyon,de ha óvatosan vezeted hozzák a 6literes átlagfogyasztást.
2012. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem úgy gondolom h 5 l egyen hanem kb olyan 7-8 l max

amúgy én eddig cross-oztam (honda cr 500) most nemrég lettem autómániás dehát egy 1200 ladával nem sokre megyek nemsokára meglesz jogsi kb olyan rutinom van mint egy 5 éves sofőrnek meg hát ladával lehet jókat driftelgetni is :P

ezért gondoltam vala erősebb gépre!

2012. jan. 5. 21:01
 7/21 A kérdező kommentje:
nem feltétlen fontos a tuning h ha gyárilag erős az autó!
2012. jan. 5. 21:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Vti civicet tudnám ajánlani, motor -váltó legyen egyben a többi részletkérdés mert nem szokott elromlani.Nagyon mennek,de ha nem nyomod neki elvannak 7literrel,mivel csak nagy fordulaton jönnek elő a lovak.
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mennyi a minimum lóerő amit elvársz , minden bevatkozás nélkül?
2012. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
na se a civic.kel se a golffal nemfogsz drifelni mivel elsőkerekesek...
2012. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!