Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolni/Újjáépíteni akarom...

Powerline94 kérdése:

Tuningolni/Újjáépíteni akarom az 1.1 Trabantomat Milyen Tuningolási tippeket ismertek vagy tudtok hozzá? Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
1 millából akarom kihozni de abba benne lenne motorfelújítástól egészen az lakatolásig és fényezés terpesztés hifi stb.
2011. dec. 23. 10:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Valami 1.3-as, 1.4-es tuning motort neki! :D
2011. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
hülye vagy? 5 literes V8ast bele
2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem férne bele! :'( Első vótam! :D
2011. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
de, befér, csak ki kell venni a hátsó üléseket, és nélkülözni a csomagtartót
2011. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Asszem 1.8T VW motort már építettek trabiba.

Van egy ismerősőm, neki egy "tuning" 601 van. Központizártól az elektromos ablakon át minden létező szemetet beleépített, neki is közel 1 millába fájt a mutatvány. Baromi szép meg minden, de akkor is csak egy trabi. Ha 1 gurigát erre akarsz elverni, akkor miért nem nézel valami más autót?

2011. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ismerősnek 1.3-as wartburg motor, dupla weber karbi, hűtött tárcsafék. Meg persze fokolt vez.tengely, hengerfej "babrálás", stb. Kegyetlenül megy a gép.
2011. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ne hülyélkedj már, 1 millából már komoly kocsit kapsz, inkább add azt nekem én meg csinálod neked egy tuning trabit.

Meg különben is egy nagy motort bontóban már kapsz 50ezerért, más kérdés hogy a papírozása 10x annyiba kerül.

2011. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdező is tudja, hogy mit kap 1 millából! Ha ő a trabit akarja tuningolni, akkor tuningolja azt.
2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
akkor már valami sportmotornak a motorját építsd be! Sok ilyet látok úgy viszi azt a kasznit mint a sicc...
2011. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ma már egy Trabant nem egy életbiztosítás,bármelyik újabb autóval de akár régebbivel is csattansz vele nem biztos hogy élve kiszálsz és 1 milliót rákölteni egy Trabira hát nem tudom.1 millióból már tudnál kicsit "modernebb" autót venni és még a tunningolásra is maradna pénzed.
2011. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!