Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CPI Hussar robogó hogy kell...

CPI Hussar robogó hogy kell szívatni elindulásnál?

Figyelt kérdés
Most kaptam ezt a robogót sajnos nem volt benzin benne ma töltöttem bele gondoltam kipróbálom de nem indul hogy kell szívatni? és mi a funkciója annak hogy be lehet nyomni a gyújtáskúlcsot? segítene valaki?
2012. jan. 7. 20:14
 1/6 anonim válasza:
Automata szívató van rajta. Inkább rugdosd, míg be nem indul. Ha a csövekben sem volt benzin, akkor még nem jutott üzemanyag a hengerbe, ezért nem indult be. A benyomható kulcs valószínűleg a kormányzár funkciója.
2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak önindítózod ne várd azt, hogy egyszerre beinduljon! Rugdosni kell, de ha nincs rajt berúgókar, akkor nyekteted az önindítóval. Ha így sem megy akkor: Van benn aksi? Aksi fel van benn töltve? Ad szikrát? Kap benzint? Gyertya nem régi? Karburátor tiszta?
2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugy tudom hogy szar az aksi nem töltöttem fel de holnap feltöltöm és kipróbálom úgy de akkor aksi nélkül el se indul?
2012. jan. 7. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint ha szar az aksi nem indul el?
2012. jan. 7. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
most várj rugásssal akartad inditani vagy öninditoval??
2012. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rugdosod elvileg oda nem kell aksi. Elvileg az aksi csak az önindítónak és az indexeknek kell.
2012. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!